Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Михаил Спиров

Счупено стъкло на LG Google Nexus 4 E960

Препоръчан отговор

Здравейте днес малко си изтървах телефона и предното стъкълце се сцепи ... в момента не ми работи тъча от сцепената страна , но си мисля , че това е защото стъклото притиска дисплея тъй като отварях разни приложения и не спираше само да ми натиска копчета. Ходих до сервиз и ми казаха , че  само стъкло не се продавало , а вървяло комплект с дисплея и струва 280 лв... Все пак се поразрових из интернет и намерих http://www.ebay.com/itm/Replacement-Touch-Screen-Digitizer-Glass-lens-For-LG-Google-Nexus-4-E960-Tools-/380711965073?pt=US_Cell_Phone_Replacement_Parts_Tools&hash=item58a4339191 как мислите дали ако го взема и ще стане за моя телефон или ако може да ми дадете линк за стъкло от някой български сайт.
Благодаря ви много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е в гаранция занесиго на LG сервиз да го сменът.Да ще стане .Стъклото върви заедно с дисплея .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В гаранция е ,но самата гаранция не е ли ако повредата е от тяхна страна  а не от моя ?

Мисля ,че не е повредина .Отиди в LG сервиз и ги питай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом дисплея ти е счупен по твоя вина ще се наложи да си платиш ремонта. Наистина върви в оторизиран сервиз за да не ти падне гаранцията като цяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дигитайзера е залепен за дисплея, ако отидеш в официален сервиз реално по-евтино от тия 280лв които си споменал няма да минеш. А посоченият от теб в ебай линк дигитайзер може да ти свърши работа само ако можеш да се справиш с подобен ремонт! И не - няма абсолютно никакъв шанс гаранцията да важи за счупен дисплей, напоследък предлагат и застраховки за телефони, но за тях не знам какво покриват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със право ти продават комплект (дисплей с тъч)  те са фабрично залепени и няма прах вътре, а такъв вид телефон разлепиш ли тъч винаги ще влиза прах, даже и докато го слагаш, дори и да смениш тъча в което се съмнявам(казвам го с уважение) ще повредиш дисплея, а видиш ли прах вътре при чисто новия ти тъч ще те дразни много, и съвет към притежателите на скъпи смартфони, щом сте си взели телефони които струват цяло състояние трябва да държите една торба с пари за резервни части. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.