Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

• ×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от dkaraulan
      Здравейте
      Сканирах с Malwarebytes и изтрих high risks detected. Останалите potential threats не ги разпознавам и затова пиша тема.
      Не разполагам с диск за операционна система. Прикачвам файловете от десктопа.
      Благодаря предварително!
      Addition.txt FRST.txt
    • от Adriyan Beev
      Здравейте, 

Извинявам се предварително, ако има създатена тема за решаване на проблем с този вирус, но не успях да я открия, затова пиша. 

Днес не знам как и по какъв начин, се заразих с Bora Ransomware, всички файлове в системата ми се промениха във формат .bora. Нямам достъп до офис файлове, снимки и др. 

Може ли съдействие ? 
    • от doktorkartar
      При всяко стартиране на Мозила ми се блокират началните прозорци (без значение от кой сайт са) и ми излизат 3 грешки от Kaspersky T.S. След това мога да си презаредя блокирания прозорец на ново и го отваря без проблем. Проблема се явява само при стартирането на Мозила.
      Дали е от заразена система или неправилна настройка на АВ-та програма ?
      Имам наличен диск с ОС.

Addition.txt FRST.txt
    • от CaptainJord
      Здравейте, от няколко дни, когато стартирам компютъра ми се отваря автоматично Google Chrome и ме пренасочва към някакви random сайтове.. Съмнявам се да нямам някакъв злонамерен софтуер. Понеже Eset не ми работи, а уж я имам на системата инсталирана, когато я натисна не ми тръгва и не мога да направя Scan на системата.. 

Addition.txt FRST.txt
    • от snuri
      Здравейте.
      Проблем с усб флаш паметите (4бр) като ги пусна на настолния и лаптопа ми излиза шорткът към флашката(само в мойте компючтри) на други показва че флашката/те са празни.
      Сканирах с мбам и намери доста зарази поставих ги в карантина и след рестарт на компа не можах да вляза във флашките.Изписва ми ерор Г://-_-_.
      Ако може да помогнете.
      Благодаря предварително

Addition.txt FRST.txt dd.txt hfg.txt log.txt
  • Дарение

• Добави ново...