Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Venci Velikov

Проблем с Steam

Препоръчан отговор

Здравейте ползвам стийм от много време  ..досега ми вървеше безпроблемно ,но напоследък постоянно се появяват нови и нови бъгове . Грешка №1 : post-333027-0-05602500-1380410762_thumb. Грешка №2 e че колкото пъти и от където и да се опитам да пусна team fortness неможе и неможе ,иформация за системата ми в подписа ми .. Благодаря ви предварително. : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anton Markov
      Здравейте колеги,
      От скоро имам проблем с моята локална мрежа. Имам два последователно свързани рутера и един суич. Връзката междъ тях е следната:
      света -> (switch) TP-LINK TF-S 1005D -> (1st router ip: 192.168.1.1) ZTE ZXHN H118N (има няколко устройства свързани към това устройство) -> (2nd router ip: 192.168.185.1) Linksys WRT54GL (моите устройства като: моб телефон, компютър и лаптоп) 
      Проблема е от около 1 седмица и по някаква причина между 1ви и 2ри рутер отвреме-навреме няма връзка. Дори като е включен кабела идващ от първият рутер към лаптопа или компютъра, пак няма интернет. Но докато съм свързан към WI-FI на първият рутер изведнъж по някое време от нищото идва и спира интернета на вторият. Вторият ми е много важен и не знам как бих работил без него. Надявам се някой да може да ми помогне с намирането на проблема.
    • от Krystical
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Rise of the Tomb Raider. Можете да участвате като кликнете на линка:
      https://gleam.io/Mr2J8/rise-of-the-tomb-raider-steam
      Тегленето е на 29ти Ноември.
      Успех!

• от Krystical
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Hearts of Iron IV. Тегленето е на 14-ми Ноември. Ако желаете да участвате, последвайте линка:
      https://gleam.io/qMBHZ/hearts-of-iron-iv-steam
      Успех!
    • от User15
      Здравейте имам проблем с каране на колата на бензин. На празен ход си работи нормално, когато тръгна да превключвам забива. Когато колата загрее започва да забива по малко, a на газ си е добре. Някой има ли идея какъв може да е проблема? Колата е NIssan Terrano 2.4.
    • от Krystical
      Здравейте,
      Правя раздаване на играта Conan Exiles. Тегленето е на 27-ми Октомври. Ако желаете да участвате, последвайте линка:
      https://gleam.io/BDgnw/conan-exiles-giveaway-steam
      Успех!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.