Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Карамфил

Къде да намеря "loop" описанието на елементите в html?

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам проблем който съм сигурен за повечето от вас е глупав и елементарен, за което моля да ме извините.

Та проблема ми е следния, имам малък сайт, който има новини, броя на новините показващи се на първа страница е ограничен до числото X, искам да го променя на друго число Y , споменавам новини, но в случая става дума и за много други елементи от сайта. В HTML кода в случая за новините е използван loop="news",  но не намирам къде е зададено този loop, част от кое е и къде трябва да го търся, забравих да спомена че за сайта е ползвано html, php, css, javascript.

Не споменавам името на сайта, по простата причина, че някой си мисли, че му правя реклама или се хваля с нещо, твърдения които не искам и да коментирам, но ще съм благодарен за малко помощ, от някой. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да, кажа че всъщност може би не търся, къде е зададена функцията loop, а от къде мога да променям, боря на елементите на определено място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.