Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sdsdssdsdsdsdsddsds

Бавно стартиране...

Препоръчан отговор

Здравейте на последък компютъра ми започва да се стартира бавно.. Седмица мине.. Бавно... Минава още една седмица още по-бавно.. Използвам съм CCleaner но не помага..  Ето малко информация за компютъра.. Intel Core i7 3770K 16GB DDR3 2133MHz Sapphire HD 7950 3GB HDD - HDD 1B SATAIII Caviar Black 7200rpm 64MB cache

Дори направих Windows-a на Нагласи за най-добрата производителност което маха темата и още ефекти..

На десктопа нямам Картина нито пък иконки.. Ето малко снимки:  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май трябва да се обърнеш към антивирусния отдел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, обърни се към антивирусния отдел. Може да сканираш за вируси като за начало. Може и да си омазал нещо и да се наложи преинсталация. Но първо посети антивирусния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Tixomir Katev Zizi
      Здравейте хора искам нещо да попитам ... тъй като преди около час взех едно компютърче и му сложих 2ри чисто нов хард диск и тръгнах да му слагам W7 ... при преинсталацията изтрих стария без да се искам а той беше с цялата ми информация....... и сега седя и умувам как да я върна тази информация с целия w7 или просто информацията като диск ..... един вид възтановяване на форматираният хард.... много ще съм ви благодарен ако има решение на този проблем   поздрави !!!
    • от juveplu
      Здравейте , обикновено чрез Folder Options  настройвам да се виждат всички папки и когато трих ръчно някои заради вируси изтрих и тези във  Recicle Bin ,  а това бяха 4 папки от  System Volume Information .
       И какво стана -  HD  показва че е празен . Търсих начини да си върна данните с поне 5 програмки и някои от тях показват че са намерили тези 4 от кошчето от System Volume .
      Опитвах да върна всички данни с програмки за  Data Recovery  , но те връщат или толкова объркано че един  WAV  звук свири като друг или текстовия док. е част от няколко други ( Пълна Каша )
      И стигнах до извода че не е ли по добре да върна 4-те папки там от където са и всичко да се появи отново .     
      Въпросът ми е :
      Как могат да се вмъкнат Изтрити папки от System Volume за да се появи всичко във HD (сега там не се вижда нищо )
      Могат ли тези папки да се вмъкнат там ? И ще се покаже ли всичко както е било преди да ги изтрия ?  Кажете как става ?       Трябва  exe  файлове да си стартират и т.н.   -  както си е било .
    • от CarToFa
      Здравейте ,скоро си купих компютър ,който е на 4 5 години .Смених му видео картата ,защото старата не тръгваше с Asus  Nvidia Gt730 4GB втора ръка и друга забележка ,че хардиск ми издава шум постоянно.Проблема ми е като играя и по някое време екрана ми замръзва и може след малко да отбие или не отбива а трябва да го рестартирам ,някой път ми се променя и резолюция и в настройки ми няма оптималната която е 1440 х на нещо си . Компютър е с 4 рам ДДР3 и процесос Интел Пентиум 3.0 гигахерца двуядрен .Гледам съм температура ,но си седят по на 40 градуса някъде.
      Ще бъда благодарен ако помогнете .Ако трябва още информация пишете.
      Благодаря предварително.
    • от vELiNiO
      Здравейте!
      От известно време обмислям ъпгрейд на своята видео карта (Sapphire Radeon HD 5670 512MB 128bit GDDR5) с една от посочените в заглавието на темата. Въпросът ми е главно оправдана ли е откъм производителност GT 1030 спрямо другите две, тъй като евентуалното ѝ закупуване би ми спестило смяната на захранването заради ниската ѝ консумация. Разгледах някои бенчмаркове и се колебая, затова реших да попитам и Вас.
      Благодаря за вниманието.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.