Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на последък компютъра ми започва да се стартира бавно.. Седмица мине.. Бавно... Минава още една седмица още по-бавно.. Използвам съм CCleaner но не помага..  Ето малко информация за компютъра.. Intel Core i7 3770K 16GB DDR3 2133MHz Sapphire HD 7950 3GB HDD - HDD 1B SATAIII Caviar Black 7200rpm 64MB cache

Дори направих Windows-a на Нагласи за най-добрата производителност което маха темата и още ефекти..

На десктопа нямам Картина нито пък иконки.. Ето малко снимки:  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, обърни се към антивирусния отдел. Може да сканираш за вируси като за начало. Може и да си омазал нещо и да се наложи преинсталация. Но първо посети антивирусния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tixomir Katev Zizi
      Здравейте хора искам нещо да попитам ... тъй като преди около час взех едно компютърче и му сложих 2ри чисто нов хард диск и тръгнах да му слагам W7 ... при преинсталацията изтрих стария без да се искам а той беше с цялата ми информация....... и сега седя и умувам как да я върна тази информация с целия w7 или просто информацията като диск ..... един вид възтановяване на форматираният хард.... много ще съм ви благодарен ако има решение на този проблем   поздрави !!!
    • от juveplu
      Здравейте , обикновено чрез Folder Options  настройвам да се виждат всички папки и когато трих ръчно някои заради вируси изтрих и тези във  Recicle Bin ,  а това бяха 4 папки от  System Volume Information .
       И какво стана -  HD  показва че е празен . Търсих начини да си върна данните с поне 5 програмки и някои от тях показват че са намерили тези 4 от кошчето от System Volume .
      Опитвах да върна всички данни с програмки за  Data Recovery  , но те връщат или толкова объркано че един  WAV  звук свири като друг или текстовия док. е част от няколко други ( Пълна Каша )
      И стигнах до извода че не е ли по добре да върна 4-те папки там от където са и всичко да се появи отново .     
      Въпросът ми е :
      Как могат да се вмъкнат Изтрити папки от System Volume за да се появи всичко във HD (сега там не се вижда нищо )
      Могат ли тези папки да се вмъкнат там ? И ще се покаже ли всичко както е било преди да ги изтрия ?  Кажете как става ?       Трябва  exe  файлове да си стартират и т.н.   -  както си е било .
    • от CarToFa
      Здравейте ,скоро си купих компютър ,който е на 4 5 години .Смених му видео картата ,защото старата не тръгваше с Asus  Nvidia Gt730 4GB втора ръка и друга забележка ,че хардиск ми издава шум постоянно.Проблема ми е като играя и по някое време екрана ми замръзва и може след малко да отбие или не отбива а трябва да го рестартирам ,някой път ми се променя и резолюция и в настройки ми няма оптималната която е 1440 х на нещо си . Компютър е с 4 рам ДДР3 и процесос Интел Пентиум 3.0 гигахерца двуядрен .Гледам съм температура ,но си седят по на 40 градуса някъде.
      Ще бъда благодарен ако помогнете .Ако трябва още информация пишете.
      Благодаря предварително.
    • от vELiNiO
      Здравейте!
      От известно време обмислям ъпгрейд на своята видео карта (Sapphire Radeon HD 5670 512MB 128bit GDDR5) с една от посочените в заглавието на темата. Въпросът ми е главно оправдана ли е откъм производителност GT 1030 спрямо другите две, тъй като евентуалното ѝ закупуване би ми спестило смяната на захранването заради ниската ѝ консумация. Разгледах някои бенчмаркове и се колебая, затова реших да попитам и Вас.
      Благодаря за вниманието.
    • от AngryChichko
      Здравейте, съфорумци! Търся си добра HD Web камера, която да бъде способна да записва качествени видео клипове (примерно live streaming, vlogging и т.н). Бюджетът ми е 40-50 лв. Какво бихте препоръчали?

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.