Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте Бих искал ако може някой да ми помогне за избора ми на лаптоп за понататъчна покупка :). Лаптопа ще го ползвам главно за работа на програми, като става въпрос за програми за продуциране и миксиране на музика. Програмите са FL STUDIO и TRAKTOR DJ (ако на някой му говори нещо, дано му е от полза :Д). Също така ще го ползвам за интернет филми и такива най нормални глупости ;Д. Нещото което малко затруднява избора ми е, че ми се ще да мога да подкарвам и играя г/д нормално игри. Не става въпрос за геймърски лаптоп! Просто макар и рядко ми се доиграват някой игри и ми се ще на средно-високи графики да не забиват. Вече имам един набелязан модел който се надявам, че ще ми свърши работа - HP PROBOOK 4540s с i3 3110 и видеокарта AMD 1gb. Големината на екрана е +. Тоест колкото по-голям екран, толкова по-добре, но мисля, че бюджета ми няма да покрие 17 инчов лаптоп... Бюджета ми е твърдо до 900 лв. Мерси предварително ;)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer TravelMate 5760G  ----> Процесорът му вече е старичък, както и видеокартата, но е с матов екран, а и TravelMate е много добра серия като качество на изработка, също така е 50 лв под бюджета. Acer Aspire E1-571G ----> Рядко препоръчвам Аспайъри, но тук, като че ли е удачен.Хубав процесор, видеокарта подобна на тази на TravelMate, малко по-голям диск, но не особено качествен като изработка. HP ProBook 4540s ----> i5 процесор, но вградена видеокарта, така че играенето на игри ще бъде ограничено .С 19лв е над бюджета, но пък ще получите и чанта подарък В крайна сметка колко тежки са тези програми, а и какви игри искате да играете.Имайте предвид, че за 900лв не можете да да купите хубав процесор, хубава видеокарта, че и качествена изработка, все с нещо ще трябва да направите компромис ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да кажа не мога да кажа колко тежки са тези програми.. А относно видеокартата и игрите съм чувал сумати неща от рода " с вградена видеокарта няма да можеш да гледаш HD клипове пък камоли да играеш игри...) като цяло можеби най тежката и най любима игра която играя е starcraft ii. Ако мога дали ще мога да я подкарам на средни графики с HPто ?? Много ми харесва този модел :) Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каточели немога да преценя колко по добре е i3 от pentium ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старкрафт на HP-то може и да тръгне, но няма да върви добре.Ако толкова много ти се играе тази игра си вземи TravelMate-а ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.