Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mitko5000

Препоръка за лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте Бих искал ако може някой да ми помогне за избора ми на лаптоп за понататъчна покупка :). Лаптопа ще го ползвам главно за работа на програми, като става въпрос за програми за продуциране и миксиране на музика. Програмите са FL STUDIO и TRAKTOR DJ (ако на някой му говори нещо, дано му е от полза :Д). Също така ще го ползвам за интернет филми и такива най нормални глупости ;Д. Нещото което малко затруднява избора ми е, че ми се ще да мога да подкарвам и играя г/д нормално игри. Не става въпрос за геймърски лаптоп! Просто макар и рядко ми се доиграват някой игри и ми се ще на средно-високи графики да не забиват. Вече имам един набелязан модел който се надявам, че ще ми свърши работа - HP PROBOOK 4540s с i3 3110 и видеокарта AMD 1gb. Големината на екрана е +. Тоест колкото по-голям екран, толкова по-добре, но мисля, че бюджета ми няма да покрие 17 инчов лаптоп... Бюджета ми е твърдо до 900 лв. Мерси предварително ;)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer TravelMate 5760G  ----> Процесорът му вече е старичък, както и видеокартата, но е с матов екран, а и TravelMate е много добра серия като качество на изработка, също така е 50 лв под бюджета. Acer Aspire E1-571G ----> Рядко препоръчвам Аспайъри, но тук, като че ли е удачен.Хубав процесор, видеокарта подобна на тази на TravelMate, малко по-голям диск, но не особено качествен като изработка. HP ProBook 4540s ----> i5 процесор, но вградена видеокарта, така че играенето на игри ще бъде ограничено .С 19лв е над бюджета, но пък ще получите и чанта подарък В крайна сметка колко тежки са тези програми, а и какви игри искате да играете.Имайте предвид, че за 900лв не можете да да купите хубав процесор, хубава видеокарта, че и качествена изработка, все с нещо ще трябва да направите компромис ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да кажа не мога да кажа колко тежки са тези програми.. А относно видеокартата и игрите съм чувал сумати неща от рода " с вградена видеокарта няма да можеш да гледаш HD клипове пък камоли да играеш игри...) като цяло можеби най тежката и най любима игра която играя е starcraft ii. Ако мога дали ще мога да я подкарам на средни графики с HPто ?? Много ми харесва този модел :) Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tractor-а върви спокойно на Пентиум Dual-Core, 3,00gb RAM и Mobile Radeon 6750 1gb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каточели немога да преценя колко по добре е i3 от pentium ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старкрафт на HP-то може и да тръгне, но няма да върви добре.Ако толкова много ти се играе тази игра си вземи TravelMate-а ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.