Премини към съдържанието
Препикану мушкату

За какво си мислите в момента?/хапка, пийка, ей тез 3 нещица/

Препоръчан отговор

Ми, вий сте наред...спамери таквиз :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то, човек да не мръдне до кухнята да застрои супата - веднага нова тема :no-no:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е, можеше и да си премълчиш, нали?

http://www.kaldata.com/forums/topic/216518-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D1%81%D0%B8-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2-%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD/page-99#entry2665934

Да премълчиш радостта си, докато друг страда, означава да се лишиш от възможността радостта ти да стане мноооого по-голяма  :D   ;):lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших твърдо, ся кат допуша цигарката, отивам да хапна и след тва, на гьола да гоня щуките :) 

едно време мислех,че фигурите в музея на мадам тюсо са големи свещи.затова ги пипах  по главите дали имат фитили,кат видях ,че нямат..повярвах че са фигури от восък.

Баси свещите :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек да не ви остави за малко беее, ей!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

едно време мислех,че фигурите в музея на мадам тюсо са големи свещи.затова ги пипах  по главите дали имат фитили,кат видях ,че нямат..повярвах че са фигури от восък.

аз найш как изкарах акъла на една господжа в "Гревен" :D

седнах до една восъчна фигура на не помня вече кой актьор да се снимам и не мърдам щот ще ме снимат. И доста време не мърдам щото леля Ванче докато чактиса как да нагласи фотото............ елем, снима ме и аз тръгнах да ставам.  :D  :D  :D

Човек да не ви остави за малко беее, ей!

бе, ти какво се беше омотал с трибагрениците? Толкоз ли нямаш елече да си сложиш на гърба като ти е студено? :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бе, ти какво се беше омотал с трибагрениците? Толкоз ли нямаш елече да си сложиш на гърба като ти е студено? :D

Аз туй, със знамето, така! брей, че и шпионира даже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наближава 2 часа -

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дрифтът свърши, за щастие без инциденти.

Вече съм си в къщи, а това е дншената бисквитка към следобедното кафенце :

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поспах :rolleyes:

сега мисля да си похапна едно крем-карамелче :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за секси и романтични неща и за моята любов

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за секси и романтични неща и за моята любов

Браво, Сладур. :)

Това е най-важното в живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да бе, "браво"....

а хапването и пийването де са в градацията на ценностите >? 

p.s. наздраве от мен с ракийчица :cheers:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ма на и мене:)  Поразходих се край гьоловете, помятках блесните....имах три удара, ама малки щуки по едно килце....Интересно, че на тапа с жива рибка за стръв се хващаха прилични екземпляри, а оня ден обратното....явно съм карък, баси.... Иначе времето беше прекрасно, разходката добра, верно можеше и риба да хвана повечко и по-голямка, ама....тва е на мегдана...

Рибката я изчистих и нарязах на шайби, ще се яде панирана довечера. Докато я стъргах от протините люспи, ми свариха яйчица и ся съм си налял ракийка и мезя  с нарязани яйчица, една глава лук, увита в кърпа и блъскана в масата доде омекне и сиренце на кубчета. Всичко тва поръсено с червен пипер, една хубава ароматна мерудийка и полято обилно със зехтин. Покрай тия вкусноти метнах 2-3 шепи маслинки, домашно производство, ама не от мене....купувам си ги, то и зехтина ми е домашен....Нарязах на едри кръгове и краставичка и един голям домат :) И те тва ми е мезето....

Помогнах в беленето и рязането на пръчици на картофите и оставих женската половина да ги метка у фритюрника:) После рибката ще се панира и ще избутаме и таз вечер.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък най-важното...

Нали знаеш как се подреждат приоритетите, според "Пътеводителя на галактическия стопаджия"?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве, Док.

На неговите години хапването и пийването са по-надолу в класацията.

То си има време кое да е горе и кое да е долу... :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да бе, "браво"....

а хапването и пийването де са в градацията на ценностите >? 

Ей, Док, веднага разбра. За моя Гуру да не говорим.

Редактирано от scepsis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После рибката ще се панира и ще избутаме и таз вечер.

Викаш - тая вечер скромно ще я буташ... :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викаш - тая вечер скромно ще я буташ... :biggrin:

Има останали пържолки от вчера, така че нема  останем гладни ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ма на и мене :)  Поразходих се край гьоловете, помятках блесните....имах три удара, ама малки щуки по едно килце....Интересно, че на тапа с жива рибка за стръв се хващаха прилични екземпляри, а оня ден обратното....явно съм карък, баси.... Иначе времето беше прекрасно, разходката добра, верно можеше и риба да хвана повечко и по-голямка, ама....тва е на мегдана...

Рибката я изчистих и нарязах на шайби, ще се яде панирана довечера. Докато я стъргах от протините люспи, ми свариха яйчица и ся съм си налял ракийка и мезя  с нарязани яйчица, една глава лук, увита в кърпа и блъскана в масата доде омекне и сиренце на кубчета. Всичко тва поръсено с червен пипер, една хубава ароматна мерудийка и полято обилно със зехтин. Покрай тия вкусноти метнах 2-3 шепи маслинки, домашно производство, ама не от мене....купувам си ги, то и зехтина ми е домашен....Нарязах на едри кръгове и краставичка и един голям домат :) И те тва ми е мезето....

Помогнах в беленето и рязането на пръчици на картофите и оставих женската половина да ги метка у фритюрника :) После рибката ще се панира и ще избутаме и таз вечер.

изпържих тиквички на газаовия котлон, сега жената въргаля пилешки флейчици в корнфейкс, които тоже ще бъдат изпържени.

Освен тези две благинки, имаме и панирано кашкавалче и салатка.

Тъй че - вечерята е осигурена.

мен обаче нещо ме тресе, тъй че оставих бирата и минаха на ракийка -с лечебна цел :cheer:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве, Док.

На неговите години хапването и пийването са по-надолу в класацията.

То си има време кое да е горе и кое да е долу... :D

За Маслоу и изводите, които е формулирал нали си чувала ? 

Наздраве приятели :cheers:

наздраве де :cheers:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам... Викаш - тук я караме на физиология без любов. :biggrin:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cheers:

Публикувано изображение

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам... Викаш - тук я караме на физиология без любов. :biggrin:

Любовта минава през стомаха. Както е казано: Историята на всяка велика галактическа цивилизация преминава през три различни и ясно очертани периода: Оцеляване, Любознателност и Изтънченост, известни също и като периодите „Как?“, „Защо?“ и „Къде?“. Например първият период би могъл да се характеризира с въпроса „Как да се нахраним?“, вторият с въпроса „Защо се храним?“, а третият с въпроса „Къде ще обядваме?“

––––––––––––––––––––––––

Мисля, че още сме на първия въпрос. Като решим него можем да минем към втория и евентуално - третия.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.