Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nickmaster

Предложения за цифров тунер.

Препоръчан отговор

Предложете ми някакъв цифров тунер, нещо качествено и надеждно като за вилата. Максимум 70лв за CRT ТВ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега , дай повече информация за ТВ , предполагам че има скарт или чинч а и ако има възможност населеното място , има ли сигнал ...... за да могат колегите да ти предложат нещо .

ПП. колегата cashregister е тествал доста приемници :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега , дай повече информация за ТВ , предполагам че има скарт или чинч а и ако има възможност населеното място , има ли сигнал ...... за да могат колегите да ти предложат нещо .

ПП. колегата cashregister е тествал доста приемници :D

Има си скарт и чинч а телевизора е  NEO но точен модел не мога да кажа имам и външна и вътрешна антена ще пробвам и с двете и с която стане. Населеното място е  с.Искрец дали има сигнал незнам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SYNAPS THD-2856+ DVB-T RECEIVER или Strong SRT8113 и защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на лични на колегата , вярвам че ще ти даде полезна информация .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на лични на колегата , вярвам че ще ти даде полезна информация .

Що на лични, тайна ли е, щото и аз искам да разбера и избера един от двата.

Пишете тука че и ние да се просветим.

А аз да добавя за 8115?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че е тайна , но ще получи съобщение на пощата , може да не влиза редовно във форума - той е по активен в другия форум .

А аз да добавя за 8115?

до колкото бегло съм чел 8113 е по добро :(

Да знаете че захранването на стронг малко пищи , който чува по високи честоти :)

Колеги от няколко дни взех един STR8113 и мисля че има някакъв дефект, когото приемника и e спрян OFF (свети червения LED) се чува силен шум ,високо честотно свистене от кутията на приемника .Пробвах да изключа захранването на антената и RF Модулатора няма ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.