Премини към съдържанието
Калин Карабойчев

Опитайте с www.kaldata.BG

Препоръчан отговор

От днес сайтът е достъпен и през домейн www.kaldata.BG

Забавлявайте се..

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някаква разлика?

очевидно не :)

kal, да ти е честит .bg домейна. Остава и лого kaldata.bg да си направиш. Но въпреки, че .bg е по-престижно, сайта отдавна е известен като kaldata.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
очевидно не :)

kal, да ти е честит .bg домейна. Остава и лого kaldata.bg да си направиш. Но въпреки, че .bg е по-престижно, сайта отдавна е известен като kaldata.com

Благодаря Дарки, знам че е по - известен като .com, но регистрацията на този домейн е просто заради името. Основния домейн си остава .com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.bg ......не ми се верва много да се използва ,но ако некой не се как е било ще има по-голям начин да налучка :)

мерси.... !

@fifa може и да земат ........ дoри може да решат да земат ..... и .org , .biz ... biggrin.gif

Редактирано от ivanmar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За .eu малко трудно.. искат адрес в европа за да ти дадат домейн :-), а както е ясно на всички, ние още не сме там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво! :)

Да очакваме ли kaldata.eu?

Първо - няма смисъл. Второ - трябва фирма регистрирана в страна на ЕС доколкото знам... ;)

Сайта е известен вече като kaldata.com. Смяната на името ще роди ред неудобства на този етап. Така че засега .bg ще се ползва главно с цел множеството хора, които не са редовни посетители, да намират по-лесно сайта. Повечето ламери винаги пробват първо с bg.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първо - няма смисъл. Второ - трябва фирвма регистрирана в страна на ЕС доколкото знам... :P

Сайта е известен вече като kaldata.com. Смяната на името ще роди ред неудобства на този етап. Така че засега .bg ще се ползва главно с цел множеството хора, които не са редовни посетители, д анамират по-лесно сайта. Повечето ламери винаги пробват първо с bg.

Първо на kal ( батко Калин:P ) честито за .bg :) :)

И напълно съм съгласен със Сталик!

:)

Сталик кога ще ни разкажеш коя е тази личност :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и още една полза от БГ Домейна- Google ще смята сайта за такъв от БГ зоната и ще дава резултати, когато е избрана опция "само български сайтове".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има и още една полза от БГ Домейна- Google ще смята сайта за такъв от БГ зоната и ще дава резултати, когато е избрана опция "само български сайтове".

Защо пък реши че Google по домейна се ориентира кои страници са от България. Той и за kaldata.com, и за други сайтове, които не са с .bg домейн дава резултати. Пробвай с Nero InCD например - ще изкара и kaldata.com, и comexgroup.com и pe-bg.com - все сайтове, дето "не са" от БГ зоната

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:)

Сталик кога ще ни разкажеш коя е тази личност :P

Коя личност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да ви е честит домейна! Наздраве! :P

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко седмици отсъствах и сега като се връщам-нова версия на форума,нов домейн,нови хора в екипа.Кво става тука бе хора?Явно работата върви с пълна пара.Само така.Продължавайте в същия дух.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито, ама все пак питам:

Защо ни е един домейн повече??? Всички си знаем KalData.com?

Редактирано от Мишо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен ще е добре да се изнесе английската версия на сайта в kaldata.com , а българската в kaldata.bg . Наистина много хора знаят .com, но това е един перфектен начин сайтът да се популяризира навън ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.