Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Здравейте,

Накратко.. : Днес си направих форум,но потребителите не могат да пускат теми , т.е нямат бутон ... Как да го оправя и да могат всички да пускат теми.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, ако кажеш и какъв форум си направил...

PhpBB3

PHPBB ли е форума?

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди имах едно ръководство за phpbb3 форуми и там имаше описано всичко за цялата администрация и т.н. Ако го намеря ще ти го пратя да го прегледаш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако може да ми го дадеш на български , защото не съм много на ти с английския. Благодаря предварително. :) Редактирано от bgtechnologies (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми го дадеш на български , защото не съм много на ти с английския. Благодаря предварително. :)

И аз съм на ти с английският, а има някакъмв проблем минаването на цялата тема пред преводача. Ще се налага да си превеждаш отделните коментари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече това ? И не може ли да се оправи някак си ?

Естествено че може. Просто се налага някой да ви преведе какво трябва да се направи. Освен ако самият той не е добре запознат, с възможност да отговори директно как се решава задаването на въпросното право за потребителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих се. Просто е трябвало да не трия първия ви форум, а да го преименувам, а като правя другите раздели, да копирам правата от първия ви форум ( раздела ) : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от koko2010
      Здравейте искам да ви попитам дали някой знае как да печеля пари от интернет. Много съм добър с WEB знам JavaScript php HTML css. Но лошото е че съм на 12. Правил съм и сайтове които са доста известни. Но за съжаление един два сайта на познати и няма как да им взема пари. Затова ако може да ми кажете някакъв начин чрез сайтове да печеля ще съм и много благодарен.  

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Искам да ви попитам имам една система която съм направил но в нея има файлове като data.txt. Въпросът ми е как тази data.txt да я изтрия без да влизам в хоста
    • от vborisovit
      Здравейте, искам да си продам лаптопа, та се питах колко пари мога да му взема.
      Характеристики:
      Процесор: CPU Type    Mobile DualCore Intel Pentium B960, 2200 MHz (22 x 100)
      CPU Alias    Sandy Bridge-MB
      CPU Stepping    Q0
      Instruction Set    x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2
      Original Clock    [ TRIAL VERSION ]
      Min / Max CPU Multiplier    8x / 22x
      Engineering Sample    No
      L1 Code Cache    32 KB per core
      L1 Data Cache    [ TRIAL VERSION ]
      L2 Cache    256 KB per core  (On-Die, ECC, Full-Speed)
      L3 Cache    2 MB  (On-Die, ECC, Full-Speed)
      CPU #1    Intel(R) Pentium(R) CPU B960 @ 2.20GHz, 2195 MHz
      CPU #2    Intel(R) Pentium(R) CPU B960 @ 2.20GHz, 2195 MHz

Видео Карта: Video Adapter    nVIDIA GeForce 710M (Acer)
      GPU Code Name    GF117M
      PCI Device    10DE-1140 / 1025-068E  (Rev A2)
      Process Technology    28 nm
      Bus Type    PCI Express 2.0 x8 @ 1.1 x8
      Memory Size    2 GB
      GPU Clock (Geometric Domain)    270 MHz
      GPU Clock (Shader Domain)    540 MHz
      RAMDAC Clock    400 MHz
      Pixel Pipelines    8
      Texture Mapping Units    16
      Unified Shaders    96  (v5.0)
      DirectX Hardware Support    DirectX v11
      Bus Type    DDR3 (Micron)
      Bus Width    64-bit
      Real Clock    405 MHz (DDR)
      Effective Clock    810 MHz
      2D    GPU: 270 MHz, Shader: 540 MHz, Memory: 405 MHz
      3D    GPU: 775 MHz, Shader: 1550 MHz, Memory: 900 MHz
      Рам Памет: 8 GB
      USB: 3.0
      HDD:750GB
      HDMI

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.