Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bgtechnologies

Защо потребителите не могат да пускат теми?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Накратко.. : Днес си направих форум,но потребителите не могат да пускат теми , т.е нямат бутон ... Как да го оправя и да могат всички да пускат теми.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, ако кажеш и какъв форум си направил...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, ако кажеш и какъв форум си направил...

PhpBB3

PHPBB ли е форума?

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди имах едно ръководство за phpbb3 форуми и там имаше описано всичко за цялата администрация и т.н. Ако го намеря ще ти го пратя да го прегледаш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако може да ми го дадеш на български , защото не съм много на ти с английския. Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми го дадеш на български , защото не съм много на ти с английския. Благодаря предварително. :)

И аз съм на ти с английският, а има някакъмв проблем минаването на цялата тема пред преводача. Ще се налага да си превеждаш отделните коментари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече това ? И не може ли да се оправи някак си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече това ? И не може ли да се оправи някак си ?

Естествено че може. Просто се налага някой да ви преведе какво трябва да се направи. Освен ако самият той не е добре запознат, с възможност да отговори директно как се решава задаването на въпросното право за потребителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих се. Просто е трябвало да не трия първия ви форум, а да го преименувам, а като правя другите раздели, да копирам правата от първия ви форум ( раздела ) : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от мария0401
      Здравейте, не знам как да започна. Объркана съм. Трябва ми съвет..аз съм на 17 наскоро разбрах,че имам още една сестра..никога не съм я виждала.При раждането й баба ми я е дала на някой без майка ми да знае..замислих се как може да има такива хора да дадат внучка си при раждането на някакъв човек без никой да знае..казаха ми ,че майка ми я е кръстила Доротея родена е 2004 година.Умирам от желание да разбера къде е ,да я познавам,да видя как се грижат за нея..не знам как да я намеря...винаги когато се опитам да говоря с майка ми тя започва да плаче...не може да ми кажи нищо опитва се,но я боли твърде много..много искам да я намеря...
    • от Mediterranean
      И така, защо в България всеки обича да казва колко много мрази арабите, а Тупак и Шакира се харесват на голям процент от хората? Песните им и клиповете се въртят от 20 години насам и са много популярни. Защо?
      Тупак Шакур и Шакира Мебарак Рипол - и двамата полу-араби по произход
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.