Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Накратко.. : Днес си направих форум,но потребителите не могат да пускат теми , т.е нямат бутон ... Как да го оправя и да могат всички да пускат теми.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, ако кажеш и какъв форум си направил...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, ако кажеш и какъв форум си направил...

PhpBB3

PHPBB ли е форума?

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди имах едно ръководство за phpbb3 форуми и там имаше описано всичко за цялата администрация и т.н. Ако го намеря ще ти го пратя да го прегледаш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако може да ми го дадеш на български , защото не съм много на ти с английския. Благодаря предварително. :) Редактирано от bgtechnologies (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми го дадеш на български , защото не съм много на ти с английския. Благодаря предварително. :)

И аз съм на ти с английският, а има някакъмв проблем минаването на цялата тема пред преводача. Ще се налага да си превеждаш отделните коментари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече това ? И не може ли да се оправи някак си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече това ? И не може ли да се оправи някак си ?

Естествено че може. Просто се налага някой да ви преведе какво трябва да се направи. Освен ако самият той не е добре запознат, с възможност да отговори директно как се решава задаването на въпросното право за потребителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих се. Просто е трябвало да не трия първия ви форум, а да го преименувам, а като правя другите раздели, да копирам правата от първия ви форум ( раздела ) : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.