Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Необичайно странна реклама на въпросният сайт :D

Здравейте,

става въпрос за лаптоп от последната генерация на Del Inspiron 17 R, който видях на две места с отстъпка от порядъка на 200 до 250 лв.

Първи вариант , Втори Вариант

Това, което ме притеснява е, че отстъпката е прекалено гоялма от където има два възможни притеснителни сценария. Първия е, че фирмите мамят ( ако имате впечатления от тях ще се радвам да споделите мнение) а втория вариант е, че знаят, или предполагат, че скоро ще излезе нова версия на тази серия лаптопи, която ще е много по изгодна и бърза да пробута старото останало количество.

В сайта на Дел видях новите версии на 17R и базовата цена е същата като на старите, което намалява достоверността на втората възможност. 

Поздрави :)

Редактирано от garincha_87 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаа, явно старите модели си отиват и се чистят :D

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е промоция колкото аз съм космонавт.Това е от кофти сериите на Делл и дори и след намаление не си заслужава парите.Ако ще даваш 1500лв за лаптоп се ориентирай към Dell Vostro, Toshiba Tecra, Lenovo E серии, HP Elitebook (трудничко ще го намериш на тази цена), Fujitsu E.Ако обявиш бюджет мога да ти пусна няколко конкретни модела ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е промоция колкото аз съм космонавт.Това е от кофти сериите на Делл и дори и след намаление не си заслужава парите.Ако ще даваш 1500лв за лаптоп се ориентирай към Dell Vostro, Toshiba Tecra, Lenovo E серии, HP Elitebook (трудничко ще го намериш на тази цена), Fujitsu E.Ако обявиш бюджет мога да ти пусна няколко конкретни модела ;)

Мерси за мнението, но защо мислиш са кофти сериите.

Бюджет около 1500, но ми се иска да е 17 инча, по възможност FULL HD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

става въпрос за лаптоп от последната генерация на Del Inspiron 17 R, който видях на две места с отстъпка от порядъка на 200 до 250 лв.

Първи вариант , Втори Вариант

Това, което ме притеснява е, че отстъпката е прекалено гоялма от където има два възможни притеснителни сценария. Първия е, че фирмите мамят ( ако имате впечатления от тях ще се радвам да споделите мнение) а втория вариант е, че знаят, или предполагат, че скоро ще излезе нова версия на тази серия лаптопи, която ще е много по изгодна и бърза да пробута старото останало количество.

В сайта на Дел видях новите версии на 17R и базовата цена е същата като на старите, което намалява достоверността на втората възможност. 

Поздрави :)

Промоцията при първият вариант не е точно промоция, просто търговеца завишава цената и след това пуска "голяма промоция", реално цената е сравнима с другите търговци. Както и да е. Аз от първият сайт съм пазарувал веднъж един Инспирон и според мен са ОК.  Освен това наистина се чистят старите модели. Новите Инспирони, които се задават в съвсем скоро време са уж с по-високо качество и при липса на разлика в цената е ясно че ще се предпочете по-новото :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се чистят складове - и вероятно е така :)

По отношение на 17-ката с FHD за 1500 кинта - малко трудно ми се вижда :) Но не си казал какво ще го правиш модела?

Иначе ей това е интересно в този клас - като макс резолюция и параметри, комбинирани с по-високо качество, спрямо инспирона: HP ProBook 470 H0V04EA 8GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се чистят складове - и вероятно е така :)

По отношение на 17-ката с FHD за 1500 кинта - малко трудно ми се вижда :) Но не си казал какво ще го правиш модела?

Иначе ей това е интересно в този клас - като макс резолюция и параметри, комбинирани с по-високо качество, спрямо инспирона: HP ProBook 470 H0V04EA 8GB

HP не правят ли кофъилаптопи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе... HP от тая серия не е на кой-знае-какво по-добро ниво от инспироните.

След като вече не знам кой по ред лаптоп HP разглабям, не бих си взел HP от нисък клас.

Инспирон също не бих взел в никакъв случай.

В тоя диапазон е малко трудничко... Аз бих препоръчал този Acer, макар и "малко" над бюджета.

За да могат обаче да бъдат отправени по точни предложения, все пак е добре да знаем за какво ще се ползва тоя лаптоп и сигурни ли сте, че лаптоп с тези размери ще е по-подходящ от по-мобилен лаптоп или от десктоп машина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.