Премини към съдържанието
lowriderzzz

Страница вътре в страницата (Wordpres) Как да го оправя ?

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера се заех да си прехвърлям сайта на Wordpress , което не се оказа много лесно за мен и доста неща има които не разбирам, надявам се едно по едно с питане да ги оправя.

Най-първото нещо е свързано, което трябва да наместя е това, че на тази страница на стайта ми имам формуляр за въпрос и когато някой ми пише въпрос трябва да го прати на thank you page, който беше на стария ми сайт (HTML), но аз го редиректнах 301 да го прати на страница от WP.

Обаче вместо тази страница да се зарежда както останалите, които се цъкат с линк, тя ми излаи вътре в самата страница в WP. Ето както е на прикачената снимка.

Та  въпроса ми е как да го оправя ? Тоест искам съдържанието на тази "вмъкната" страница да излиза както всички остнанали страници.

post-106573-0-03241500-1380558101_thumb.

Редактирано от lowriderzzz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хостът се задвижва от CentOS и сървър Apache 2.2.25, с PHP 5.4.17, а в същото време ползваш фрейм. Достатъчно е да видя такава изгъзица, за да ми убие желанието за контакт, най-малко да споделям електронен адрес.  С думи прости това не е кашерен сайт, а боза. Достатъчно е функция mail() да работи, за да си решиш проблема. В случай, че е спряна, пробвай с fsockopen и стабилен smtp - сървър. Останалото е въпрос на чаша кафе време и малко интуиция. Чисто и просто ще вмъкнеш скелета на формата в /kontakti/, а там вече чист PHP, AJAX или ako щеш action-script. SimpleModal Contact Form e много добро предложение.   При всички положения разкарай това недарозумение 123ContactForm. И от него не можеш да искаш повече, защото то работи коректно. Всякакви опити за мимикрия ще заблудиш само Сульо и Пульо от Куртово Конаре, а това не е целта. успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хостът се задвижва от CentOS и сървър Apache 2.2.25, с PHP 5.4.17, а в същото време ползваш фрейм. Достатъчно е да видя такава изгъзица, за да ми убие желанието за контакт, най-малко да споделям електронен адрес.  С думи прости това не е кашерен сайт, а боза. Достатъчно е функция mail() да работи, за да си решиш проблема. В случай, че е спряна, пробвай с fsockopen и стабилен smtp - сървър. Останалото е въпрос на чаша кафе време и малко интуиция. Чисто и просто ще вмъкнеш скелета на формата в /kontakti/, а там вече чист PHP, AJAX или ako щеш action-script. SimpleModal Contact Form e много добро предложение.   При всички положения разкарай това недарозумение 123ContactForm. И от него не можеш да искаш повече, защото то работи коректно. Всякакви опити за мимикрия ще заблудиш само Сульо и Пульо от Куртово Конаре, а това не е целта. успех

Благодаря за рецензията, но ако може да обясиш на български малко. В смисъл от 2 дена се "боря" с Wordpressa - не съм програмист , знам само някой неща да си настройвам г/д.

Знам че имаш в предвид да оставя формата за контакт, която е предлагана от WP и сигурно така ще направя, но работата е там, че ползвам тази 123form и за друга страница за поръчка, където като поръча някой книга да си въведе данните - адрес, телефон, имена и прочие. Не знам от WP дали ще има такава опция за подобен формуляр. 

Целта не е да заблуждавам някой, ами да е по-професионално и удобно за хората.

123form-a си бачкаше идеално на старата html версия на сайта, но знаех, че рано или късно ще трябва да премина на нещо по-качествено и стабилно.

Може ли постъпателно да ме насочиш кое къде да цъкна от менюто на WP за да настроя формуляри от самата система ?

Редактирано от lowriderzzz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Profruit -  Оправих се. Инсталирах си плъгин за настройка на формуляра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.