Премини към съдържанието
bmwww

Starup repair проблем с Windows 7

Препоръчан отговор

Значи проблема е следния .... пускам лаптопа и ми дава син екран и това съобщение ... буутвам и пак ми дава тоя екран и не иска да ме пусне да почна да преинсталвам...не става и с Automatic starup repair ......само до там ми стига ... какво да правя ! Никъде не намерих подобна тема .... Благодаря ! Аааа и забравих да напиша ,че на system recovery options не ме пуска понеже иска некаква парола ... а аз немам пароли !

Редактирано от bmwww (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак никаква информация, но ще започнем да гадаем понеже вече голяма част от колегите придобиха дългоочакваните ясновидски способности.

Ся по темата моите зарове ми казват, че може да е от настройките на биоса или некоректно записан диск (сиреч не е буутващ и т.н)

Другите гадатели са на ход...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поставя се инсталационния диск и се прави поправка. Ако не стане, преинсталация...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама не ме допускка до инсталация ... стига ми само до тоя екран .... и със system recovery options пак не ме пуска да му дам system restore . Диска е тестван и на друг комп .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Означава, че имаш проблем с "ламарината". Сервиза те зове..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли с Партишън меджик да изтрия C и после пак да го създам след което да опитам ? Ама то пък нема да ми зареди Хирена !

Редактирано от bmwww (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли с Партишън меджик да изтрия C и после пак да го създам след което да опитам ?

Какво общо има "C" с преинсталирането?Дай снимка на тоя екран, пробвай през флашка, може CD-то да се ебава....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво общо има "C" с преинсталирането?Дай снимка на тоя екран, пробвай през флашка, може CD-то да се ебава....

Е нали там ми в Windows-а и там ми е дало проблем та не го зарежда ! Знам ли ! http://www.bkav.com/documents/10192/43418/win7-repair-6.jpg-t=1353363100312.jpg ------- до тук стигах и каквото и да му дам гасне и не тръгва вече !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нали там ми в Windows-а и там ми е дало проблем та не го зарежда ! Знам ли ! http://www.bkav.com/documents/10192/43418/win7-repair-6.jpg-t=1353363100312.jpg ------- до тук стигах и каквото и да му дам гасне и не тръгва вече !

Значи стигнах до Систем ресторе ама там ми дава да я върна ситемата до тая сутрин в 04:00 когато е станал проблема явно ... и след като я върне си ми го дава пак това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих го .... некак си незнам и аз как стигнах до Backup image recovery май беше и от там му дадох на C десен бутон и Tools после Check now след което пак му дадох System restore и тоя път стана . Почна да си буутва от диска и го оправих !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.