Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте На всички.

Имам проблем с 1 звукова карта на лаптоп та проблема е че е спряла изведнъш както си работи не е спряла при мен а при един приятел та преинталирах го и му сложих всички драйвари с уин хп и ми искарва на някакв си комбо драйвер с грешка код10. Та в последствие тя май се е оказала изгоряла. Та вапросат ми е следният ако сложа усб аудио карта дали има вероятнот самият лаптоп да не подържа усб то .Модела е Fujitsu siemens -Amilo A7640W

Благодаря на всички който се вклячат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк към сайта с драйверите на производителя. Свали ги от там и ги инсталирай. Провери в Device Manager имаш ли ! знак на звуковите драйвери или имаш ли ? ( unknown device). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От там ги свалих проблема е че не засича 1 драйвер някакв си комбо драйварл.В мениджара се вижда.

А как мога да разбера да ли е изгоряла.

Благодаря че се отзова толкова бързо Emokostov

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От там ги свалих проблема е че не засича 1 драйвер някакв си комбо драйварл.В мениджара се вижда.

А как мога да разбера да ли е изгоряла.

Благодаря че се отзова толкова бързо Emokostov

Ами тестваш с работещи слушалки. Ако не излиза звука, проблема е или във звуковата карта или в драйвера. Покажи точно кой е този драйвер. Може да приложиш картинка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тестваш с работещи слушалки. Ако не излиза звука, проблема е или във звуковата карта или в драйвера. Покажи точно кой е този драйвер. Може да приложиш картинка

Ами всъщност е изгоряла не е от драйвера Мерси че се отзова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами всъщност е изгоряла не е от драйвера Мерси че се отзова.

Тогава си вземаш една USB Sound card и си готов. Само трябва да видиш дали има драйвери за Windows XP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.