Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ixi

Масово добавяне на Artwork в mp3

Препоръчан отговор

Търся програма която да тегли и вгражда картинка на албума или изпълнителя на които е песента. Говорим за много песни наведнъж... Ако някои е виждал опциите в музикалният плеър на HTC го има но го търся за компютър  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма която да тегли и вгражда картинка на албума или изпълнителя на които е песента. Говорим за много песни наведнъж... Ако някои е виждал опциите в музикалният плеър на HTC го има но го търся за компютър  :rolleyes:

Аз не мисля че изображенията се вграждат, просто се теглят в същата директория в която е песента (или се записват в база)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко съм разбрал добре въпроса, би трябвало Mp3tag да свърши работа. Може да се добави картинка от нета (май беше amazon и нещо друго) или от изтеглена такава, справка:

Support for Cover Art Download and add album covers to your files and make your library even more shiny.

Ето как излизат при мен албумите и всяка от песните, които съм обработил с Mp3tag:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TagScanner също може, в най-лошия случай ще трябва да се избират албум по албум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

свършиха ми страхотна работа.. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.