Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се ползва компютъра ? Колко е максималната сума за компютър ? Ако горе посочения компютър мислиш да го ползваш за игри, бягай от него ! За Офис е перфектен.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнение за какво? Компютърът обикновено се използва с някаква цел. Ти за какво ще го използваш...?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тип система: Gaming

Очевидна измама въпреки че е недоказуемо в съда тъй като игрите все пак ще вървят. Като изключим видеокартата и процесора осналите части са неизвестни.

Демек освен че не става за игри с тая скопена карта друго не може да се каже със сигурност. Но съм убеден на 90% че захранването е ментак а дъното с H61 чипсет.

Докато е на промоция цената е добра стига подобно недоразумение да ти върши някаква работа. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готовите конфигурации не струват.Много пъти сме обяснявали защо.Предполагам,че ще се ползва за игри.Кажете с какъв бюджет разполагате?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.