Премини към съдържанието
overwrite

Цена на Philips 32" LCD TV, Pixel Plus HD, 32PFL5405H/12

Препоръчан отговор

Здравейте,

предлагат ми да закупя такъв телевизор (монитор), втора ръка. Вие какво мислите за модела и каква цена бихте му сложили вие, при условие че няма никакви дефекти ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Среден, към нисък клас телевизор на 3 години (2010 г). Не би следвало да има проблеми, но по-добре кажи каква цена му искат, че да ти намерим нов за тия пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Среден, към нисък клас телевизор на 3 години (2010 г). Не би следвало да има проблеми, но по-добре кажи каква цена му искат, че да ти намерим нов за тия пари.

Цената е 350 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не греша (по памет, че не ми се рови сега), тия модели са с матрици на Sharp и/или Samsung. За 350 лв не мога да ти предложа нищо по-добро. Ако някой колега се наеме, да ти даде съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте,

предлагат ми да закупя такъв телевизор (монитор), втора ръка. Вие какво мислите за модела и каква цена бихте му сложили вие, при условие че няма никакви дефекти ?

Проверяваш го обстойно, особено входовете на телевизора и даваш парите.  Ще си доволен , ако цената му не си я съчинил ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверяваш го обстойно, особено входовете на телевизора и даваш парите.  Ще си доволен , ако цената му не си я съчинил ти!

НЕ не нищо не си измислям ... се пак форума не е за да си играем на излъжи другарче :) . Не разбирам много от телевизори и затова пуснах темата, а иначе цената му наистина е 350 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.