Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте...
Имам мишка,клавиатура и двд от стария комп...
Така компа ще се ползва главно за игри не много тежки...фен съм на интел и нвидиа,но спрямо бюджета с 1 фр сглобихме от мостбг.ком ето тази конфигурация :                                   Публикувано изображение но не съм сигурен дали е добра..Затова искам съвет и ако може да дадете подобна или предложение пак до 1000 лева,но с интелски чипсет и nvidiaчип-видео карта.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150

ASROCK H81M /1150

CM K280 W/ELITE 500W

1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA

4GB DDR3 1600 A-DATA

GB N660OC-2GD

1050.93лв. http://nikem-bg.net/cart/49716p1r49782p1r47896p1r46943p1r45925p1r48092p1rf.html

Това е с Intel и Nvidia, но с 4ГБ РАМ. Просто цената на i5-то е доста по-висока спрямо АМД-то и няма как да се вмести до 1000лв. с карта 660 или 7870. Моето мнение е да заложиш на АМД(FX6350)+7870+8GB RAM побираш се до 1000лв. и спокойно си играеш всички игри. :)

пс. Забравих да ти кажа да не забравиш да си начислиш ДДС-то в мостбг, че тези цени който ги виждаш са без ДДС. :(  И ти излиза скъпичко от там ако поръчваш.

Ето какво пише най-долу в листата им:

* All prices are in BGN and do not include Value Added Tax (VAT). All prices are tentative and subject to change without notice. Appropriate cartridges are included in printers’ prices.

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли някога ще се научат предвид скапания сайт на Мост да не говорим че все са разни рекламни лица като Колец.

Ето и тоя приятел решил да дава 1 000 лв. обаче въобще без да проучи къде е най-изгодно хоп първи пост в форума кошник към Мост.

Всъщност дори не му е първата тема - http://www.kaldata.com/forums/topic/216956-съвет-за-нов-компютър/ 

пс. Росенчо айде мятай се и ти че ще ти вземат хляба.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност дори не му е първата тема - http://www.kaldata.com/forums/topic/216956-съвет-за-нов-компютър/ 

:offtopic_s:   Не е за първи и последен път. :)

Поне като няма да купуват(имаше доста fake теми за изминалите 4-5 месеца) да кажат че просто искат да се информират. Но не...! Те продължават най нахално да си правят темички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.