Премини към съдържанието
xm_style

проблем при инсталиране на phpbb

Препоръчан отговор

След прочитане на безброй теми, многократни опити и след успешно подкарване на форума на дом. комп се принуждавам да попитам тук.

Немога да го подкарам на сайт (хостван от хост.бг)!

В детайли:

качвам си форума, правя си БД, започвам инсталацията, след като попълня всички поленца от първия прозорец ми показва това:

19qc.th.jpg

Ако избера да го кача през FTP

2i2ck.th.jpg

ми излиза това, какви ли не варианти на пътя пробвах е не ще и не ще излиза ми това:

3i2tn.th.jpg

ако имате някакви идеи моля кажете.

В случаи, че избера да го кача ръчно - свалям един файл config.php и после го ъплоудвам в директорията на форума (там вече има файл с такова име но е с размер - 0 к.в.), заменям ги един вид и всичко сякаш свършва (по този начин бутон за край на инсталацията не се появява), но на половината форум не му работят бутоните, нещо като инсталиран на половина става.

Как да реша този проблем? Моля помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо имаш проблем с форума. Предлагам ти да си го изтеглиш на ново от download.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си качи IPB (Invision power board). Единственото което ме съмнява, но като се има впредвид че е хостинг......дали имаш права за писане (редактиране) на файлове (chmod).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви! Оправих го.

alex89_m - прав си от това е.

Един пич на име Емил ми помогна, след кратки обяснения и проба с друг форум стана ясно че форума ми е бъгав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.