Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Aко може да ме посаветвате Какъв Windows да инсталирам на този лаптоп понеже в момента адски много забива и ако не е от Windows-a ако може да ми кажете от какво може да е това?? Благодаря предварително.

Report.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, служи му чиста 32 битова 7-ца. Тези температури предполагам са без натоварване? В спокоен режим? Процесор 57 °C (135 °F) 1. CPU / 1. ядро 50 °C (122 °F) 1. CPU / 2. ядро 51 °C (124 °F) MCP 77 °C (171 °F) Графичен процесор 75 °C (167 °F) WDC WD1600BEVT-22A23T0 35 °C (95 °F) Кога за последно е почистван? Според мен една свежа термопаста и почистване от прах ще му дойдат добре. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, служи му чиста 32 битова 7-ца. Тези температури предполагам са без натоварване? В спокоен режим? Процесор 57 °C (135 °F) 1. CPU / 1. ядро 50 °C (122 °F) 1. CPU / 2. ядро 51 °C (124 °F) MCP 77 °C (171 °F) Графичен процесор 75 °C (167 °F) WDC WD1600BEVT-22A23T0 35 °C (95 °F) Кога за последно е почистван? Според мен една свежа термопаста и почистване от прах ще му дойдат добре. Поздрави!

Последно го занесох на сервиз за почистване преди около 2 месеца. За температурите, само кадето АIDA64 работеше нищо друго. Мерси. И  да не бъде ultimate windowsa ?? (Извинявам се за невежеството си но никога не е късно човек да се научи.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно го занесох на сервиз за почистване преди около 2 месеца. За температурите, само кадето АIDA64 работеше нищо друго. Мерси. И  да не бъде ultimate windowsa ?? (Извинявам се за невежеството си но никога не е късно човек да се научи.)

Това не е от значение. Ето да видиш какви са разликите м/у различните версии на Windows: ЛИНК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е от значение. Ето да видиш какви са разликите м/у различните версии на Windows: ЛИНК.

Като ги разгледах Home Basic и Home Premium ми вършат идеална работа смисъл аз лаптопа за бизнес не го ползвам така че на мен ми трябват основните неща и да питам кой от изброените ще ми забива най-малко . ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай да видиме защо забива този лаптоп.Изтеглете програмата Process explorer и публикувайте снимка на процесите.

http://technet.microsoft.com/bg-bg/sysinternals/bb896653.aspx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ги разгледах Home Basic и Home Premium ми вършат идеална работа смисъл аз лаптопа за бизнес не го ползвам така че на мен ми трябват основните неща и да питам кой от изброените ще ми забива най-малко . ?

Лаптопа ще ти забива, защото държи големи температури. Особено на видеокартата. Докато не се оправи този проблем, ако ще и Windows 98 да му инсталираш пак ще ти забива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версията на Windows7 е от много малко значение за нормалната работа на компютъра. За теб от голямо значение е ти за коя версия имаш/намериш/купиш сериен номер и после да я активираш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа ще ти забива, защото държи големи температури. Особено на видеокартата. Докато не се оправи този проблем, ако ще и Windows 98 да му инсталираш пак ще ти забива.

ако му взема външно охлаждане по добре ли ще бъде или трябва да си го занеса на ремонт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако му взема външно охлаждане по добре ли ще бъде или трябва да си го занеса на ремонт ?

Външното охлаждане ще му е от полза, но трябва да се почисти вътре от прах и да се смени термопастата на процесора. Ако е направена тази процедура и стои на такива температури може да има и друг проблем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.