Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

три думи - четири грешки :D

той затова ти гасне компютъра - срам го е да ти гледа писаниците

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Регистрацията във форума автоматично те задължава да прочетеш правилата му, да се запознаеш с тях, да се научиш да пишеш и тогава да постваш във форума! Иначе си добре дошел!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Не разбирам много , но аз което предлагам може да е пълен с вируси занеси го да ти го преинсталират и виж тогава как е положението. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Две игри накуп и интернет експлоръра + защитна стена......Лоша комбинация, но датчиците не показват хардуерен проблем. Дори да го има, в момента в който се проявява явно няма как да се направи екранна снимка. Компота е на дъно с LGA 775, дали не е нещо дърто ~ 6 годишно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако имаш резервен захранващ кабел пробвай с него.Ако са еднакви кабелите на монитора и компютъра ги размени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите като гледам са нормални. Проблема вероятно е в подути кондензатори или дефектно захранване. Ако не знаеш за какво става дума, носиш ПС на сервиз за диагностика.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютърат ми гасни

Ко , речи

Не разбирам много , но аз което предлагам може да е пълен с вируси занеси го да ти го преинсталират и виж тогава как е положението. 

По картинката си личи че е бъкан с вируси :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурите като гледам са нормални. Проблема вероятно е в подути кондензатори или дефектно захранване. Ако не знаеш за какво става дума, носиш ПС на сервиз за диагностика.м

мирси как мога да напрая диагностика ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мирси как мога да напрая диагностика ?

Ти не можеш,защото няма възможност да тестваш всеки един хардуер поотделно, нито пък ако имаш подути кондензатори ще може да ги смениш. Затова носиш ПС на сервиз, за да не изгасне напълно и да се чудиш какво да правиш тогава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно вентилатора на захранването не ти върти.

Варти се сичко е 6 но нещо др има дето не е наред !! 

Ти не можеш,защото няма възможност да тестваш всеки един хардуер поотделно, нито пък ако имаш подути кондензатори ще може да ги смениш. Затова носиш ПС на сервиз, за да не изгасне напълно и да се чудиш какво да правиш тогава.

окей мерси 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.