Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
__ASD__

Call of Duty World at War Multiplayer проблем

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера си купих COD WAW и си цъках мулти без проблем!Днес обаче като влизам и ми пиши,че съм офлайн.Най-долу на екрана ми пиши (Online interactions Not Rated by the ESRB).Когато се опитам да дам refresh на сърварите ми изписва най-отгоре (You must be Online to access this feature),ако някой знае моля ви да помогне!Купих си я единствено заради мулти-то и много ми се играе.Само не ми казвайте,че сам дал 30 лв. на вятъра! :( БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой, който играе активно Call of Duty World at War, може веднага да скочи с решение, но аз реално не разбрах какъв е проблема. Като влизаш в играта трябва да имаш "Select Online Profile" опция някъде. А в настройките трябва да имат "autologin" или нещо такова, което да те държи все в "online" режим. Явно в противен случай се активира "offline" или просто ти сам си го избрал. И тъй като си нов с играта, а аз съм я играл само "offline" - разрови се в опциите и най-много в "Profile" менюто и виж дали нямаш "Online" режим там. Старите Call of Duty имаха и CODSP.exe за Single Player и CODMP.exe за мулти. Там различните профили се осъществяваха чрез преминаване от едното exe към другото. В World at War като че ли не го помня това, но все пак погледни в главната директория. А това "Online interactions Not Rated by the ESRB" означава, че съдържанието на онлайн играта е разновидно и не са го оценили за определен вид години. Най-вероятно ще е M (Mature 17+) тъй като има силен език, кръв и прочие. ESRB е European Systemic Risk Board която се наложи главно покрай игри като GTA, за да забраняват разпространяването и използването на тези продукти от деца. Но реално това изобщо не е част от проблема ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.