Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Sunnnyyy

Моля за малко помощ относно google.bg и google.com

Препоръчан отговор

Здравейте. Въпросът и проблемът е следния: От 2 дни google.com ми се смени автоматично с google.bg :no-no:  . Не желая тази промяна и пробвах сам да сеня от къде ли не ТОВА. Моите знания обаче относно темата се изчерпаха и ви моля за следното : Ако някой знае варянт да заобиколя пренасочването НЯКАКСИ , моя да го сподели. Мразя българския модел , поради хиляди причини които няма да изтъквам , но повечето хора предполагам се досещат защо.  Единственото което ми хрумва е добавка за смяна на IP s Американско такова, но знанията ми са ограничени и незнам как да го направя без да си прецакам Нета. За това Моля някой ако знае как да заобиклим НАЛОЖЕНИЯ ни насила гугъл.. нека да пише. Благодаря предварително хора.

П.с. Съжалявам ако темата ви е смешна, но моите знания не са силни като вашите. Проверих по форуми,теми и къде ли не и не намерих информация... затова и реших да пусна тази тема, която предполагам ще е полезна не само на мен. Мерси отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой браузър сте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменяш езика на английски, натискаш долу в дясно google.com и би трябвало вече да не те праща на google.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.