Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Nikolay Penchev

3.5mm -> 2RCA кабел препоръка и съвет.

Препоръчан отговор

Имам най-обикновен кабел, но качестовото на самия кабел е бая съмнително и така към въпроса ми има ли смисъл да го сменям и къде мога да намеря някой по-качествен? Системата ми е:

2x Quadral allcraft AC4100 заедно с Technics SA-EX100

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Имам най-обикновен кабел, но качестовото на самия кабел е бая съмнително и така към въпроса ми има ли смисъл да го сменям и къде мога да намеря някой по-качествен? Системата ми е:

2x Quadral allcraft AC4100 заедно с Technics SA-EX100

Благодаря!

Щом се съмнявате в качеството на кабела, обезателно го сменете с друг такъв. Има ги по магазините и не са много скъпи. зависи от изработката и дължината на кабела. Не купувайте по дълъг от 3 метра. Добрият кабел си личи приятел от ментето. И куплунзите му са много по качествени.Но не си мислете, ако срещнете жълти на цвят, че са "златни" или позлатени. Такива се продават само в много сериозните фирми за аудиотехника!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.