Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

hellbully

Проблем с MP4 player

Препоръчан отговор

Здравейте, имам MP4-ка Diva FX 73 8GB (http://handybg.com/Diva-FX-73-8GB-id1959.html), която притежавам вече 4та година, и като цяло не ми е давала ядове, пък и я пазя а и вече ползвам инцидентно при нужда, единствено е амортизирана от времето и ползването, без видими повреди. Та проблема е по скоро системен (и вероятно идващ от паметта), но при изпълнение на дадена папка "плейлист", някои от песните в едни случаи или ги отминава (не ги зачита като съдържание или формат макар че всички са .mp3), в други на мястото на песента която следва по ред пуска друга от съвсем различна папка! Не знам точно на какво би могло да се дължи това объркване, дали е от "изпушила" памет или вече видимо си надминава гаранционните възможности, вие кажете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diva си е такава "марка". Цяло чудо, че е изкарала 4 години. Рекорд за подобни марки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От една страна съм съгласен с теб понеже не е от водещите "квалитетни" марки на пазара а и в началото не и възлагах особени надежди, най вече при сравнение на цените с ipod-ите, които по онова време бяха на същата цена, ама само че с 2 гиги памет! :biggrin: Но от друга страна си е цяло чудо да хаха, но са здрави с метален корпус (за разлика от другите им прескъпи амбалажни събратя), хардуерните части са изправни, от към софтуерче го раздават "бавно но славно", но 4 години, даже ще се поправя* 5-пета година кара по текущи спомени, което си е повече от добре! За марка от среден клас е може би една от най-качествените на пазара. :go ahead:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.