Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Бихте ли ми предложили gaming конфигурация за около 1300 лв. Без монитор и други периферии. Разглеждайки предишни теми попаднах на тази конфигурация,която ми допадна. Дали е все още актуално добро предложение? Благодаря предварително!   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това измислих аз.

Обща стойност - 1 356.55 лв. с ДДС

Ако цената е в повече,може да се вземе само една плочка рам.
Нов сокет,мощна карта,голям хард,многонишков процесор,който ще отговаря на все по-големите изисквания за в бъдеще.
Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Бихте ли ми предложили gaming конфигурация за около 1300 лв. Без монитор и други периферии. Разглеждайки предишни теми попаднах на тази конфигурация,която ми допадна. Дали е все още актуално добро предложение? Благодаря предварително!   

За какво предимно ще се използва компютъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, все още е актуално и добро предложение, въпреки някои неналични части. Ето и от мен нещо:

Обща стойност - 1 317.79 лв. с ДДС
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо благодаря за идеите! Сега някои разяснения - @XECUTIONER Тази конфигурация мисля да я ползвам предимно за игри. Не съм запознат с hardware тенденциите последните вече 10-на години,така че се обръщам към хора,които вярвам са доста по-наясно с нещата от мен. Не държа на определена марка - AMD/Intel.  Парите са ориентировъчни +/- 100-на лева не е проблем. Поздрави! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FRACTAL DESIGN Core 3000 USB3.0, BLACK, w/o PSU      FORTRON RAIDER 550 BRONZE, 550W      GIGABYTE 970A-D3, AMD 970, DDR III 2000(O.C)/1600/1333, SATA III, RAID, GLAN, AM3+      AMD FX-Series X8 8320, 3.50GHz, 16MB, BOX, AM3+, Black Edition      TOSHIBA 1000GB 7200rpm 32MB SATA III      GEIL 2X4GB DDR III 1866 EVO VELOCE CL9      PALIT 2048M GTX760 JETSTREAM DDR5 PCI-E 3.0      ASUS DRW-24B5ST, SATA, BLACK               Крайна цена 1 399,03 лв.   П.П. Хубаво е за този процесор да се вземе афтърмаркет охлаждане като това: thermalright true spirit!

П.П.П. Ако не ви трябва записвачка я извадете от цената!

П.П.П.П. За дъното трябва да се попита коя ревизия е, защото процесора се поддържа от 1.4 нагоре!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK H87 PRO4 /1150
I5-4670 /3.4G/6MB/BOX/LGA1150
4GB DDR3 1600 A-DATA
1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA
EVGA GTX760 SuperClocked 02G-P4-2765-KR ACX Cooler
FD CORE 3000 USB3 ATX BLACK
Corsair 500W Builder Series CX V2

Обща стойност - 1 410.93 лв. с ДДС

Количка.

Разбира се ако не са проблем 100-те левчета отгоре, иначе може и да се смъкне от нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрито. 

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4GB RAM за комп за 1400лв? И то едноканален режим? Колеги, малко по-сериозно де...

ASUS H81M-PLUS /1150

I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150

2X4G DDR3 1600 A-DATA

1.5T SG  SATA 6G 64M 7200

SAPPHIRE HD7950 3G G5 WITH BOOST FULL

PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE

FD CORE 3000 USB3 ATX BLACK

Обща стойност - 1 351.51 лв. с ДДС

Подведение итогов данного исследования продолжим расчетом среднегеометрической производительности видеокарт в шестнадцати играх.

1920х1080

Публикувано изображение

Без овърклок 7950 изостава много малко от GTX760, след овърклок вече се изравняват.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,спрях се на конфигурация,която искам да поръчам от nikem-bg,но се оказа че видео картата,която искам я няма налична в момента.А именно: http://nikem-bg.net/computer-components/EVGA-GTX760-SuperClocked-02G-P4-2765-KR-ACX-Cooler  

Дали може да ми предложите нещо от там,което да не отстъпва като производителност и да е близко като цена?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4GB RAM за комп за 1400лв? И то едноканален режим? Колеги, малко по-сериозно де... ASUS H81M-PLUS /1150 I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150 2X4G DDR3 1600 A-DATA 1.5T SG  SATA 6G 64M 7200 SAPPHIRE HD7950 3G G5 WITH BOOST FULL PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE FD CORE 3000 USB3 ATX BLACK Обща стойност - 1 351.51 лв. с ДДС     Без овърклок 7950 изостава много малко от GTX760, след овърклок вече се изравняват.

Мисля че това е моята конфигурация ;) Аз също търся нещо около тия пари. Искам само да попитам дали има смисъл да се добави ето тази рам CORSAIR 2x4GB Vengeance DDR3 1866Mhz 1.5V

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че това е моята конфигурация ;) Аз също търся нещо около тия пари. Искам само да попитам дали има смисъл да се добави ето тази рам CORSAIR 2x4GB Vengeance DDR3 1866Mhz 1.5V

Разлика почти няма, като се има предвид, че дъното и процесора на въпросната конфигурация поддържат до 1600мхц рам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми предложили и друго охлаждане за процесора за всеки случай.

Че за какво ти е? Разбирам да вземеш някой FX или да е Интел с К процесора, тогава да. Боксовото е достатъчно, но ако толкова държиш това CM-HYPER-T4-QUAD няма смисъл от по-скъп охладител, този е идеален за парите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че за какво ти е? Разбирам да вземеш някой FX или да е Интел с К процесора, тогава да. Боксовото е достатъчно, но ако толкова държиш това CM-HYPER-T4-QUAD няма смисъл от по-скъп охладител, този е идеален за парите си.

Тоест искаш да кажеш, че този модел процесор не е подходящ за оверклок ли ? Ако не, тогава коя i5-ца е ? Охлаждането ми харесва и благодаря за предложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест искаш да кажеш, че този модел процесор не е подходящ за оверклок ли ? Ако не, тогава коя i5-ца е ? Охлаждането ми харесва и благодаря за предложението.

Еми виж разликите между 4570 и 4570К и пак ще говорим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами до колкото виждам 4570к го няма наличен. По-добрата алтернатива е 4670к, но разликата е 70лв + другия охладител вече става доста. Благодаря за мненията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.