Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,първо искам да се извиня ако темата не е за този форумен раздел. :( Имам проблем с отварянето на сайтовете на bTV. Не ми отваря нито един от сайтовете на bTV,някой може ли да помогне,защото voyo.bg ми е много необходим,а не мога да го отворя. :help wanted4: :help wanted4: :help wanted4: Опитах с различни браузъри Mozzila,Chrome,Safari и Internet Explorer,чистих кеша,бисквитките,но пак не става. Моля,някой да помогне. :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сте опитвали да достъпвате без абонамент или през чужд такъв съдържанието на платеният сайт, вероятно са ви засекли и наложили бан. Не бихме могли да помогнем без да извършим престъпление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сте опитвали да достъпвате без абонамент или през чужд такъв съдържанието на платеният сайт, вероятно са ви засекли и наложили бан. Не бихме могли да помогнем без да извършим престъпление.

Не не съм!Както казах не ми отваря никой от сайтовете на bTV.

На скоро писах на някакъв майл за проблеми свързани със сайта войо,но от там с нищо не ми помогнаха...

Ето това ми пратиха,как да го направя тоя тест за съвместимост,като не ми отваря сайта?Странни хора. :D

Направете този тест за съвместимост: http://voyo.bg/compatibility/ и след това Ви съветваме да изтеглите възможно най-актуални версии на браузъри.

Поздрави,

Екипът на Voyo.bg!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен нищо не са пращали и нямам проблеми, с който и да било техен сайт...А съм още с доброто старо ХР,  за ОС-ма. има някаква вероятност да е нещо от това споменато от колегата. Но процента е съвсем минимален, иначе нямаше да достъпвате или въобще до интернет ако хоста е счупен, или твърде ограничено. Настройте баузера си да взема по-голям кеш обем за временни файлове. За лисичката е това:

Публикувано изображение

По подразбиране е по-малък обема. Също така може да си инсталирате последната версия на videolan и специално плъгина 32 бита версия(а тук са за 64 битовите бозички)за лисицата, ако не сте го направил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Увода на темата се набива яко в очите. Все пак при това положение залагам на бан от системата на БТВ медия груп. Дали поради нарушение, или засичане на активни malware, или поради това че колегата някой някъде в нето го е докладвал за нещо...Нямам 100% идея на този етап и, само с дадената от него информация не може да се работи. Не е достатъчна...Добре ще е да мине през антивирусният раздел, там поне в логовете ще се покажат параметрите, които биха могли да помогнат за детектиране на проблема, дори и да няма буби..

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си зад маршрутизатор или друго устройство провери случайно да не е забило, но дори да не е - рестартирай го. Също си провери и мрежовите настройки на компютъра дали са правилни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
....

Опитай да минеш през друг DNS, а не тези на доставчика ти. Може да има временни проблеми там. Например ако си с рутер, въведи статични DNS за Prefered dns server 8.8.8.8. и Alternate dns server: 8.8.4.4, ако си без рутер директно ги насади на лан картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/images/996/6620996z.jpg Сега пак опитах ето така излиза...

Направи ли това което писах за увеличаването на кеша? Също си обнови адоби шокуейв флаш добавката и плеъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да направих го и пак същото...Чудя се дали е  възможно проблема да е свързан с интернет доставчика ми??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/images/996/6620996z.jpg Сега пак опитах ето така излиза...

Не съм чел темата назад , но да нямаш проблем с интернета ? пусни един пинг , да не би да има дупки .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.