Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Казвам здравей на всички потребители на kaldata.com . пуснах тази тема да ми помогнете да си намеря нов лаптоп .  6-ядрен процесор със скорост между 3-4Ghz  8-16GB RAM  17.6 инча .  Не можах да намеря в интернет . Кажете ми къде да намеря лаптоп с изискванията ми ?

Не е задължително да е от български сайт  П.С. Лаптопа ще се ползва за предимно тежки програми .

Редактирано от iliqvelkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти и на теб :)

Ориентирай ни малко и в бюджета, с който разполагаш и какво разбираш ти под "тежки програми" - това би ни улеснило в предложенията.

Другото което е - 6-ядрен процесор при лаптоп май няма ( да ме поправи някой ако греша ) - максимума е физически 4-ядрен т.е. Intel Core i7 или AMD A8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като няма бюджет:

Dell+Precision+M6700

или

Dell Alienware 17

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те тоя MSI търсех преди малко, ама като не излезе нищо полезно от първите няколко линка и се отказах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...лаптоп...6-ядрен процесор със скорост между 3-4Ghz 

http://www.sagernotebook.com/index.php?page=product_customed&model_name=NP9570

Избирай 2nd Generation Intel® Core™ i7-3930K Processor ( 12MB L3 Cache, 3.20GHz / 3.80GHz in Turbo Mode, 6 Cores ) или 2nd Generation Intel® Core™ i7-3970X Processor Extreme Edition( 15MB L3 Cache, 3.50GHz / 4.0GHz in Turbo Mode, 6 Cores ) и т.н. Всичко останало предварително асемблирано е компромис. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.sagernotebook.com/index.php?page=product_customed&model_name=NP9570

Избирай 2nd Generation Intel® Core™ i7-3930K Processor ( 12MB L3 Cache, 3.20GHz / 3.80GHz in Turbo Mode, 6 Cores ) или 2nd Generation Intel® Core™ i7-3970X Processor Extreme Edition( 15MB L3 Cache, 3.50GHz / 4.0GHz in Turbo Mode, 6 Cores ) и т.н. Всичко останало предварително асемблирано е компромис. ;)

Може ли малко повече информация относно изработката на тези лаптопи, както и доставката и гаранцията :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качеството е отлично, но за доставките нямам идея кой и как би внесъл такова животно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледах се из форумите и излезна, че са на нивото на Clevo, което говори достатъчно.Още не мога да намеря начин да го докарам до България за жалост... Да уточня малко,  Clevo е производителят, a Sager е продавачът ;)

Редактирано от daduradam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко се поизхвърлих като разцъках тоя сайт... ама тия 768$ за доставка ми дойдоха в повече...

И се чудя как са успели да натикат тоя процесор в лаптоп... 150W TDP...

Публикувано изображение

Edit: от тоя сайт дава по-евтина доставка... http://www.lpc-digital.com/notebooks.html

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.