Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

iliqvelkov

Съвет за покупка на нов лаптоп

Препоръчан отговор

Казвам здравей на всички потребители на kaldata.com . пуснах тази тема да ми помогнете да си намеря нов лаптоп .  6-ядрен процесор със скорост между 3-4Ghz  8-16GB RAM  17.6 инча .  Не можах да намеря в интернет . Кажете ми къде да намеря лаптоп с изискванията ми ?

Не е задължително да е от български сайт  П.С. Лаптопа ще се ползва за предимно тежки програми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти и на теб :)

Ориентирай ни малко и в бюджета, с който разполагаш и какво разбираш ти под "тежки програми" - това би ни улеснило в предложенията.

Другото което е - 6-ядрен процесор при лаптоп май няма ( да ме поправи някой ако греша ) - максимума е физически 4-ядрен т.е. Intel Core i7 или AMD A8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те тоя MSI търсех преди малко, ама като не излезе нищо полезно от първите няколко линка и се отказах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...лаптоп...6-ядрен процесор със скорост между 3-4Ghz 

http://www.sagernotebook.com/index.php?page=product_customed&model_name=NP9570

Избирай 2nd Generation Intel® Core™ i7-3930K Processor ( 12MB L3 Cache, 3.20GHz / 3.80GHz in Turbo Mode, 6 Cores ) или 2nd Generation Intel® Core™ i7-3970X Processor Extreme Edition( 15MB L3 Cache, 3.50GHz / 4.0GHz in Turbo Mode, 6 Cores ) и т.н. Всичко останало предварително асемблирано е компромис. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.sagernotebook.com/index.php?page=product_customed&model_name=NP9570

Избирай 2nd Generation Intel® Core™ i7-3930K Processor ( 12MB L3 Cache, 3.20GHz / 3.80GHz in Turbo Mode, 6 Cores ) или 2nd Generation Intel® Core™ i7-3970X Processor Extreme Edition( 15MB L3 Cache, 3.50GHz / 4.0GHz in Turbo Mode, 6 Cores ) и т.н. Всичко останало предварително асемблирано е компромис. ;)

Може ли малко повече информация относно изработката на тези лаптопи, както и доставката и гаранцията :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качеството е отлично, но за доставките нямам идея кой и как би внесъл такова животно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледах се из форумите и излезна, че са на нивото на Clevo, което говори достатъчно.Още не мога да намеря начин да го докарам до България за жалост... Да уточня малко,  Clevo е производителят, a Sager е продавачът ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко се поизхвърлих като разцъках тоя сайт... ама тия 768$ за доставка ми дойдоха в повече...

И се чудя как са успели да натикат тоя процесор в лаптоп... 150W TDP...

Публикувано изображение

Edit: от тоя сайт дава по-евтина доставка... http://www.lpc-digital.com/notebooks.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.