Премини към съдържанието
TronDron

Интернет на таблет през компютър

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да ви попитам възможно ли например да си включа таблета в компютъра през USB и да получавам интернет от самия компютър(той е с оптичен интернет).Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако самия таблет има подобна опция да, но един маршрутизатор ще е по-добра идея.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е таблета, каква версия на Андроид има, какви възможности за кънекция. по принцип е възможно, но като цяло е глупаво. По-добре си купи рутер и си решава всички проблем, едно 95% от таблетите имат Wi-Fi модул!

Ако самия таблет има подобна опция да, но един маршрутизатор ще е по-добра идея.

Колегата ме изпревари, явно излизам от форма :D
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е таблета, каква версия на Андроид има, какви възможности за кънекция. по принцип е възможно, но като цяло е глупаво. По-добре си купи рутер и си решава всички проблем, едно 95% от таблетите имат Wi-Fi модул! Колегата ме изпревари, явно излизам от форма :D

Таблета е Prestigo Multipad PMP3370.Версия на аднроид е 4.0.3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато закачиш, таблета към "USB" , кабела погледни в опциите на таблета дали имаш "Интернет транзит".?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.