Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BaiIvan1

Проблем с приложение за време на Galaxy S4

Препоръчан отговор

Оригиналното, което стоеше като правоъгълен прозорец в горната половина на началния екран. Правеше ми проблеми не искаше да се ъпдейтва, изчистих му кеша и след няколко дни изчезна. Искам да си го върна или подобно пак да стои в горната част на екрана. И понеже съм пуснал тема имам 2 питания: Умното превъртане как работи, въртя си главата всякак страницата не помръдва и си инсталирах антивирусна има ли нужда от нея или да я изтривам. Мисля да си взема и   protective glass на spigen, възможно ли е след като се сложи и се напраши евентуално да се махне, да се почисти и пак да се сложи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.