Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

FearZone

сървър направен със рутер

Препоръчан отговор

чудно ми е дали като е с рутер има някакъв радиус за обхват ако може да ми кажете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чудно ми е дали като е с рутер има някакъв радиус за обхват ако може да ми кажете

Хайде да седнете и да осмислите какво искате да попитате и да го напишете на разбираем български с логика в него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи каква е поддържаната от него технология - b/g/n ? Препоръчвам да се ползва кабел за връзка с машината, щом ще е хостваща, тъй като безжичната технология не може да се хвали с надеждност и сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф/Това без съмнение е свободен набор на символи на клавиатурата. Подозирам, че главният мозък въобще не е участвал в тази дейност. Тема като тази, е негодна дори и за "Религия, мистика и езотерика".

Зависи каква е поддържаната от него технология - b/g/n ? Препоръчвам да се ползва кабел за връзка с машината, щом ще е хостваща, тъй като безжичната технология не може да се хвали с надеждност и сигурност.

Безсмислено упражнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да безсмислена работа, въобще е трудно да се схване какво иска автора, но предполагам да хоства нещо зад маршрутизатор по Wi-Fi. Все пак ето малко инфо за безжичната технология, и теоретичните възможности:

http://bg.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да безсмислена работа, въобще е трудно да се схване какво иска автора, но предполагам да хоства нещо зад маршрутизатор по Wi-Fi. Все пак ето малко инфо за безжичната технология, и теоретичните възможности:

http://bg.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11

Ами ето и ти предполагаш колега, какво е искал да каже постващия. В момента все повече такива случаи се наблюдават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де го чукаш, де се пука.

WPA2-PSK [AES]

WPA-PSK [TKIP] + WPA2-PSK [AES]

WPA/WPA2-802.1x

Ти ако в живота си до тук си проникнал поне в една мрежа защитена от изброените горе, аз ще те черпя лимонада на прах следващата година в Бургас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де го чукаш, де се пука.

WPA2-PSK [AES]

WPA-PSK [TKIP] + WPA2-PSK [AES]

WPA/WPA2-802.1x

Ти ако в живота си до тук си проникнал поне в една мрежа защитена от изброените горе, аз ще те черпя лимонада на прах следващата година в Бургас.

Ха-ха.

Колега не сте ме разбрал правилно. Имах предвид сигурност от гледна точка на стабилността при свързаност на безжична мрежа сравнена с тази която е при кабелната мрежа. Протоколите за защита при безжична връзка са друго нещо, и не съм имал предвид това. Пределно са ми ясни, и не се интересувам от подобни злонамерени деяния. ;)

Иначе браво за чувството ви за хумор.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.