Премини към съдържанието
chenkata123

Смяна на тъчскрийн на IPhone 3G

Препоръчан отговор

Имам iPhone 3G със сериозна драскотина на дисплея.Може ли да се сменя само тъчскрийна без да купувам нов дисплей,понеже четох,че почти било невъзможно понеже били много добре залепени?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам iPhone 3G със сериозна драскотина на дисплея.Може ли да се сменя само тъчскрийна без да купувам нов дисплей,понеже четох,че почти било невъзможно понеже били много добре залепени?

Зависи от самата повреда, но щом няма пукнатина/счупване би било възможно предполагам да се замени. Най-добре попитайте в сервиз, където ще ви дадат мнение по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ! Сменят се пакет. Едно цяло са. А и няма оригинални а са китайски ... най добре ако имаш възможност направо сменяй телефона с някой по нов понеже отдавна е спрян от поддръжка а и не поддържа мултитаскинг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми гледам тук предлагат смяна само на тъчскрийна за 20 лева.Да им се доверявам ли?

То май само за работата ... или бъркам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя драскотината е дългичка-около 4-5 см.,но е много повърхностна и тънка,с нокът не успявам да я докосвам.Четох,че часовникарите могат да ми полират тъчскрийна и да станел като нов.Някой ползвал ли е тяхната услуга и оставал ли е доволен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.