Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
LuboRusev

Избиране на училище след 7-ми клас

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели! Първо искам да кажа, че съм от Плевен! Второ.. понеже сега съм 7-ми клас и трябва да мисля в кое училище да ходя, може ли да ми предложите къде да отида? Искам да уча главно Английски език и Информационни Технологии(Информатика). В краен случай може да отида и в МГ-то с математика, но минимален шанс :) Моля хора, които са от Плевен или които са учили в Плевен след 7-ми клас, да ми препоръчат къде да отида :) Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли познати които да те насочат към някое училище, а и ти самият нямаш ли някаква насока или област която ти е интересна ? По форумите едва ли някой би ти дал адекватен съвет, пък и все пак чуждото мнение едва ли е толкова важно за другия ?!?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами познати имам но те всички са завършили с по-малко от 4-5..А аз мисля да се стегна тази година и да завърша поне с 5.. Иначе в Плевен съм обмислил ГПЧЕ-то с Английски-Немски или Английски-Италиански... МГ-то както казах, ще е крайно решение, а за Информатика не знам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели! Първо искам да кажа, че съм от Плевен! Второ.. понеже сега съм 7-ми клас и трябва да мисля в кое училище да ходя, може ли да ми предложите къде да отида? Искам да уча главно Английски език и Информационни Технологии(Информатика). В краен случай може да отида и в МГ-то с математика, но минимален шанс :) Моля хора, които са от Плевен или които са учили в Плевен след 7-ми клас, да ми препоръчат къде да отида :) Благодаря предварително :)

Виж сега. Първо избера няколко и след като минат изпитите и разбереш бала си, ще ги подредиш както трябва. Смисъл, ако имаш бал 30, а в някое училище от тези, които си избрал, миналата година най-ниския е бил 31, примерно, не си струва да го пишеш на първо място. Както казах, всичко зависи от оценките :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не поговориш с някой от своите учители? Сигурен съм,че горе долу са наясно къде какво си трябва.Колкото за Информатиката,без "емге-то" няма да минеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом искаш английски отиваш е езиковата гимназия. Трябва да попиташ, но мисля че имаха паралелка ИТ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето лично мнение на майка и учителка с дългогодишна практика е сериозно чуждоезиково обучение. Ако ти се наложи, погледни www  deutsch.run-bg.com !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм като теб,чудя се в кое училище да ходя след седми клас (тоест тази година). Има много хубави училища,но се насочи към това в което има паралелка с твоя най-силен и най-интересен за теб предмет. Недей да слушаш какво ти говорят тук,защото все пак ти ще си кандидат за ново училище, а не коментиращите в форума. Успех на матурите и дано се насочиш в правилната посока. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.