Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sanyo22

Мнения за Alcatel X'Pop

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да питам дали някой има този смартфон и ако да,моля да ми каже някои отзиви за него,тоест батерия,камера,дали има проблем с по-тежките игри,абе изобщо дали е доволен от него.Привлече ме цената му - 200лв с договор на виваком(Unical / Megacall S)

http://vivacom.bg/bg/residential/devices/section/mobilni_telefoni/view/alcatel_xpop/details

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плановете утърват ли ти...На мен ми се вижда, че тела ще го изплатиш още първото тримесечие, с абонаментните такси....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готин е, но разгледай и Idol. Не мисля, че ще има много голяма разлика в цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готин е, но разгледай и Idol. Не мисля, че ще има много голяма разлика в цената.

Нaпротив,нaй-нискaтa ценa нa която нaмерих Idol-a е 300лв.Но че е по-добър нямa дa споря,но все пaк не ми се дaвaт 300лв кaто могa дa дaм 200.Зa товa ви питaх зa отзиви,зa дa знaм дaли тези 200лв си зaслужaвaт .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го купувай с договор както ти каза sliderum - търси на старо или цена само на апарата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК,но нямали все пак някой който да ми каже нещо повече за телефона,а пък как ще го купя си е мой проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажем, средна класа телефон, LCD 4.5" , не е кой знае какво, за мен лично всичко над 4" ми е голямо, гледам на мода за вече и 6 инчовите. Процесора е две ядра, Android JB OS, SD слот...абе взимай, ако не си падаш по супер гейминга (последни заглавия) и ти трябва смартфон, който да си върши работата е идеален. Само тия 1800 mAh батерия ме притесняват-Android е непестелив, но винаги може да се купи по-голяма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажем, средна класа телефон, LCD 4.5" , не е кой знае какво, за мен лично всичко над 4" ми е голямо, гледам на мода за вече и 6 инчовите. Процесора е две ядра, Android JB OS, SD слот...абе взимай, ако не си падаш по супер гейминга (последни заглавия) и ти трябва смартфон, който да си върши работата е идеален. Само тия 1800 mAh батерия ме притесняват-Android е непестелив, но винаги може да се купи по-голяма.

ОК,ще си помисля пак,но все пак благодаря за отделеното време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.