Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да питам дали някой има този смартфон и ако да,моля да ми каже някои отзиви за него,тоест батерия,камера,дали има проблем с по-тежките игри,абе изобщо дали е доволен от него.Привлече ме цената му - 200лв с договор на виваком(Unical / Megacall S)

http://vivacom.bg/bg/residential/devices/section/mobilni_telefoni/view/alcatel_xpop/details

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плановете утърват ли ти...На мен ми се вижда, че тела ще го изплатиш още първото тримесечие, с абонаментните такси....

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готин е, но разгледай и Idol. Не мисля, че ще има много голяма разлика в цената.

Нaпротив,нaй-нискaтa ценa нa която нaмерих Idol-a е 300лв.Но че е по-добър нямa дa споря,но все пaк не ми се дaвaт 300лв кaто могa дa дaм 200.Зa товa ви питaх зa отзиви,зa дa знaм дaли тези 200лв си зaслужaвaт . Редактирано от sanyo22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го купувай с договор както ти каза sliderum - търси на старо или цена само на апарата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК,но нямали все пак някой който да ми каже нещо повече за телефона,а пък как ще го купя си е мой проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажем, средна класа телефон, LCD 4.5" , не е кой знае какво, за мен лично всичко над 4" ми е голямо, гледам на мода за вече и 6 инчовите. Процесора е две ядра, Android JB OS, SD слот...абе взимай, ако не си падаш по супер гейминга (последни заглавия) и ти трябва смартфон, който да си върши работата е идеален. Само тия 1800 mAh батерия ме притесняват-Android е непестелив, но винаги може да се купи по-голяма.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажем, средна класа телефон, LCD 4.5" , не е кой знае какво, за мен лично всичко над 4" ми е голямо, гледам на мода за вече и 6 инчовите. Процесора е две ядра, Android JB OS, SD слот...абе взимай, ако не си падаш по супер гейминга (последни заглавия) и ти трябва смартфон, който да си върши работата е идеален. Само тия 1800 mAh батерия ме притесняват-Android е непестелив, но винаги може да се купи по-голяма.

ОК,ще си помисля пак,но все пак благодаря за отделеното време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.