Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте.Тъй като си бях избрал този комп http://www.speedcomputers.biz/computer-speed-intel-core-i5/ , който исках да го ползвам основно за игри като- BF3 , Crysis3 и други игри,които искам да ми вървят на макс.Исках да попитам професионалист'' така да го кажем  :D  И той ми каза че захранването му било слабо?!? И ми даде този вариант.

i5-4570, 3.2/6M/s1150, Box
Цена: 407.72 лв. с ДДС 

ASUS B85M-G, iB85, Vga HDMI, 4xD3, PCIe 3.0
Цена: 149.12 лв. с ДДС 

HDD2000GB Seagate, 7200rpm, 64MB, S-ATA3
Цена: 178.63 лв. с ДДС 

D3 8G Kit, 1600MHz,CMZ8GX3M2A1600C9R,Vengeance Red
Цена: 187.01 лв. с ДДС 

CM Middle Elite 430, RC-430, Window, Black
Цена: 87.13 лв. с ДДС 

PSU Corsair CX500, 500W, 80+ Bronze
Цена: 130.44 лв. с ДДС 

ASUS-GTX650TIB-DC2OC-2GD5, DDR5
Цена: 354.81 лв. с ДДС 

DVD RW LG 24x, GH24NS95, SATA, bulk, black
Цена: 31.43 лв. с ДДС 

цена: 1526,29
Мен цената г/д ме устройва,но искам да знам и ваще мнения,кой от двата е по добър за игри. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеален вариант ти е дал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването ще издържи, но с тази карта - едва среден клас, и то минало поколение - игрите ще вървят на макс, но на 1024*768. За повече според мен ще трябва по-сериозна карта, която ако трябва да се вмести в същия бюджет, ще е например за сметка на малко по-евтин процесор (примерно i5-4440), по-малък диск (WD Caviar Black 500 GB ще е достатъчно бърз, а още един диск за обем може да се добави след това), половината памет (също може да се добави след това, игрите ще вървят и с 4GiB).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично на мен цените на компонентите (които са дадени) ми се виждат високи..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък ще кажа,че вашият комп си е много добър.Единствено не става ясно кой точно вариант на CM е захранването.

Недостатък-гаранцията е за цялата конфигурация,а не за всеки компонент поотделно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата не са достатъчно добри за парите си. Макар че модела на професионалиста не е непременно за изхвърляне..Но явно си го оставил с впечатление, че освен игрите имаш приоритет и съхранението на медийни файлове, предвид прилично големия твърд диск. Всеки момент цените на видеоакртите на Нвидия вървят надолу, поради пускането в близките дни на нови модели видеокарти с АМД графика. Кутията е прилично тясна, ако в бъдеще решиш да ъпгреднеш предложената видеокарта, с модел от висок клас, доста тясно ще стане вътре, ако въобще успееш да вкараш другата карта. Може на близка цена да се избере по-добър захранващ блок.

Лично на мен цените на компонентите (които са дадени) ми се виждат високи..........

Много надути даже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадете ваши варианти? До 1500 кинта. Които мислите,че са по добри от тези дето показах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето от мен. Смятам, че е по-добра от твоите варианти.

Обща стойност - 1 519.71 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В бъдеще има възможност за клок,за това съм сложил ниско-профилните рам памети и голямата кутия.Тогава ще мисли за охлаждане без да се притеснява за паметите и кутията...Все пак говорим Гейм ,а там се иска доста парички.Никой не го задължава да я вземе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава може да смена диска на компа дето ми предлага тоя на 1 ТБ и да намера видеокарта от 256 бита. То г/д колко е разликата от 1-2ТБ в пари?

тоя* Професионалиста

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То г/д колко е разликата от 1-2ТБ в пари?

70 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тези 70 мога да ги дам за по добра видео карта и мисля,че компа ще е готов ако няма други проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.