Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тия от eVarna още продължават да действат обаче.Не им се връзвайте.Особено с тия видеокарти....

Сега,някои уточнения.казвате,че ще вземате нов.А стар има ли и нещо от него може ли да се ползва-кутия,хард-диск.

Не вярвайте на тия неща за прегряването.

А каква е целта на ъпгрейда?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега бях с лаптоп.Нямам части,които да ползам.Еми просто искам нов компютър,който да ми върши работа 1-2 години.Попринцип играя на Lol,Gta и някой безизвестни MMORPG-та,но не ми трябва геймърски компютър за тях(по-леки игри са като цяло).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ще трябва и периферия-клавиатура,мишка,колонки.Всичко ще е с доста компромиси,особено ако в тия 900 лв ще трябва да се вмести и монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колонки имам :D В тези 900 лв включвам само монитора и компютъра.За монитора мога да направя компромис(2ра ръка примерно).В Ardes гледах:

Процесор: Intel Core i3-3220

Памет: 4 GB DDR3 1333 MHz

Твърд диск: 500 GB 7200 rpm
Видео карта: Intel HD 4000

Редактирано от sMk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колонки имам :D В тези 900 лв включвам само монитора и компютъра.За монитора мога да направя компромис(2ра ръка примерно).В Ardes гледах:

Процесор: Intel Core i3-3220

Памет: 4 GB DDR3 1333 MHz

Твърд диск: 500 GB 7200 rpm

Видео карта: Intel HD 4000

Ardes, eVarna все един дол дренки. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво измислих за сега.

Обща стойност - 878.62 лв. с ДДС

Като с остатъка от парите ще покриете транспортните разходи.

п.п.Щом имате колонки,с парите за тях може да се вземе по-голям хард-диск.Например този.
1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR  Цена: 112.28 лв. с ДДС

п.п.п. Даже може да има средства за един вентилатор за кутията,за постигане на още по-добър поток.Слагате го отзад и всичко ще е наред.
CM 120MM CASE FAN/ SLEEVE  Обща стойност: 5.85 лв. с ДДС
Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето с Интел: мониторът е с IPS матрица и си заслужава, видеото ще ти стига за изброените игри, голям хард, дъното си има всичко, компромис има с кутията и захранването, но за начало е ок, 4ГБ РАМ за сега ти е напълно достатъчно. Ако ти идва скъпо вземи друг монитор за около 250лв. и ще се вместиш в 900лв., но не ти го препоръчвам. Мониторът е това на което ще работиш по цял ден и там не е добре да правиш компромис. G3420 3.2GHZ/3M/BOX/1150 ASUS H81M-E /1150 4GB DDR3 1600 A-DATA 1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX TUL AX7770 1GBD5-HE 21.5 PHILIPS IPS Slim LED FullHD Piano black CM TM300 W/420W PFC Обща стойност - 945.01 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето с Интел: мониторът е с IPS матрица и си заслужава, видеото ще ти стига за изброените игри, голям хард, дъното си има всичко, компромис има с кутията и захранването, но за начало е ок, 4ГБ РАМ за сега ти е напълно достатъчно. Ако ти идва скъпо вземи друг монитор за около 250лв. и ще се вместиш в 900лв., но не ти го препоръчвам. Мониторът е това на което ще работиш по цял ден и там не е добре да правиш компромис. G3420 3.2GHZ/3M/BOX/1150 ASUS H81M-E /1150 4GB DDR3 1600 A-DATA 1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX TUL AX7770 1GBD5-HE 21.5 PHILIPS IPS Slim LED FullHD Piano black CM TM300 W/420W PFC Обща стойност - 945.01 лв. с ДДС

Чудесна за бюджета си конфигурация.А мишка и клавиатура? Ами транспортните разходи.Май ще отиде докъм 1000 лева накрая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тези 900 лв включвам само монитора и компютъра.

Ето какво е написал автора. Написъл съм защо цената е с 45лв. отгоре, ако иска си сменя мониторът с някой с ТN матрица(около 200-220лв) и пада под 900лв. без проблем и даже клавиатура и мишка ще вземе. :)  Изборът е негов. Поискал е с Интел аз му давам вариянта с интел и монитор, с който ще бъде предоволен.

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих те посаветвал да разгледаш в продавалник за монитори втора ръка , един приятел си взе много хубав и запазен монитор 20" за 100 лева :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти препоръчвам да слизаш под тази конфигурация,макар за 1000 лв-количка .Ако са прекалено много,махаш монитора и взимаш Dell 20.1" 2007FP-SIPS 1600/1200 DVI за 165 лв или друг с PVA,MVA,SIPS матрица,DVI и биваща резолюция и влизаш в 900 лв.При румънците доставката е безплатна,потърси и там компонентите.

Публикувано изображение

пп Зарежи втората употреба-мониторът,предложен от Playalistic е точно като за теб.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега бях с лаптоп.Нямам части,които да ползам.Еми просто искам нов компютър,който да ми върши работа 1-2 години.Попринцип играя на Lol,Gta и някой безизвестни MMORPG-та,но не ми трябва геймърски компютър за тях(по-леки игри са като цяло).

CM CMP-350 /500W /USB3 

GB B75M-D3V /B75/LGA1155 

G2030 /3.0/3M/BOX/1155 

500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB 

4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX 

ASUS DRW-24B5ST/SATA/BLACK 

CM 120MM CASE FAN/ SLEEVE 

SAPPHIRE HD7730 1G GDDR5 BULK 

Monitor HP Pavilion C4D30AA 22xi 21.5in IPS 

Обща стойност - 894.98 лв. с ДДС

Това ще ти свърши работа! Има си и записвачка и допълнителна перка за добър въздушен поток в кутията! Монитора е добър!

Количка HP

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,пропуснали сме тази подробност,както сме пропуснали и кутии и захранвания от рода на СМР350/500WPSU,които не заслужават пукната пара.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога сама да си го сглобя.Има ли опция направо да ми го доставят сглобен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога сама да си го сглобя.Има ли опция направо да ми го доставят сглобен?

Първо кажи коя конфигурация си избра! След което ако има нещо допълнително за разяснение да го разясним. От ник*м или ск*й ще ти сглобят безплатно конфигурацията. Просто им кажи като ти се обадят по тел-а че искаш конфигурацията да бъде сглобена.

Редактирано от Mr. BeaN (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Intel ми хареса,аз попринцип си исках такава.Пък и е само от никем(ще може да ми го доставят сглобен).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчваш този монитор - LED BenQ 21.5", Wide, Full HD, DVI, Черен, GW2255 199лв. с безплатна доставка и остават 700лв. за компютър:

BIOSTAR B75MU3B LGA1155 BULK
I3-3220 3.3GHZ/3MB/LGA1155/BOX
4GB DDR3 1600 A-DATA
500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB
TUL AX7770 1GBD5-HE
DELUX DLC-MG460 NO PSU
NJOY 450RGE 450W Active PFC

Обща стойност - 701.07 лв. с ДДС

Никем ще ти го сглобят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.