Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

indian

Смяна на видеокарта

Препоръчан отговор

Здравейте,видеокартата ми се прецака и ми трябва нова.Само дето незная каква да взема.Мога да потърся същата но ми се иска ако е възможно да е по добра.Моля дайте някои предложения защото аз не ги разбирам тези работи  :)

Видео - X4650/512MB/TV-OUT/DVI/PCI-E

Дъно - MB G31 s.775,FSB 800,DDR2,PCI-EX 16x,Audio 5.1,LAN10/100,S-ATA,USB2.0,m-ATX

Процесор - CPU INTEL CORE DUO 5300/2.6GHZ/2MB

Памет - 3GB/DDR2 800

Захранване - LPJ12 520W

Дано тази информация стигне защото само това пише на кутията.Незная още колко пари ще дам за видеокарта че ми пада изневиделица но и аз като всички не обичам да пазарувам много скъпо  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично за мен това е добро ,като за вашият процесор POWER COLOR AX7750 1GBK3-H  Обща стойност - 132.25 лв. с ДДС

Но пък,от друга страна захранването ви е притеснително.Хубаво ще е все пак да знаем,за какъв бюджет става дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този комп не си заслужава да даваш повече от 100лв. за карта даже са много. Втора ръка някоя 5770 с DDR5 или нова ще е нещо от този сорт POWER-COLOR-AX7730-1GBD5. Ако мислиш скоро да сменяш компа направо взимай някаква втора ръка за 50-60лв. с DDR3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Процесора ти позволява това. Портмонето не знам. Онова отгоре е с DDR3 памет и не бих дал тия пари. 

ПП: Тия хора не спят. Винаги са готови с отговор, което е похвално. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо съм болен и си стоя вкъщи, че тук в Германия тея дни едни дъждове ужас! :(  Малко се отклонихме от темата.

По темата: нека автора да каже какви пари е отделил, но не виждам смисъл повече от 100-110лв. да дава за карта с тази машина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо съм болен и си стоя вкъщи, че тук в Германия тея дни едни дъждове ужас! :(  Малко се отклонихме от темата.

По темата: нека автора да каже какви пари е отделил, но не виждам смисъл повече от 100-110лв. да дава за карта с тази машина.

Автора иска съвет какво да вземе. Моят съвет е да не се хвърля на по-скъпи видеокарти, освен ако не мисли да сменя конфигурацията в скоро време. Не че е невъзможно, но пък ще бъдат пари, хвърлени на вятъра. Защото ако кара с тая конфигурация още 2-3 години, то сега ако е дал +200 лева за видеокарта и не е получил кой знае какъв буст спрямо карта за 100 лева, след 3 години не само ще е на загуба, а и ще има много ядове с тия видеокарти, особено ако реши да играе нови игри, които скоро ще заплачат и за 8 ядра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм фен на секънд хенд потреби,нов ще е  :) и засега не мисля да  сменям компа (върши ми работа) нищо че е старичък

Публикувано изображение

Процесора ти позволява това. Портмонето не знам. Онова отгоре е с DDR3 памет и не бих дал тия пари. 

Колкото до цените,тази ми се вижда добре.А ще имам ли пак евентуални проблеми със захранването при този модел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм фен на секънд хенд потреби,нов ще е  :) и засега не мисля да  сменям компа (върши ми работа) нищо че е стаичък

Колкото до цените,тази ми се вижда добре.А ще имам ли пак евентуални проблеми със захранването при този модел?

Няма да има проблем. 520W каквото и да е захранването тази карта не е лакома и ще си върви перфектно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.