Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

malinka poriasova

Как да се спре съперничеството между сайтовете?

Препоръчан отговор

Вижте този сайт, отворете го през този линк и ми кажете вашето мнение: измамен ли е зловреден ли е? В фейсбук искам да го споделя с моите лични приятели, но фейсбук ми блокира връзката поради неизвестна причина!  ...., благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авирата каза зловреден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво сега?! Чудесен начин да се пусне и в този форум зловредност, която ние трябва да отворим ли?! Питам просто... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво сега?! Чудесен начин да се пусне и в този форум зловредност, която ние трябва да отворим ли?! Питам просто... :)

после да създадем работа на пичовете от заразния отдел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее, чак токова любопитна не съм, за да отворя. Нищо, че съм аборигенка. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не използвахте бутона "докладвай" ?

Линка е начин автора да препечели някоя стотинка като намира балами да кликат върху него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вирустотал не открива нередности, но това не е причината да се прави бизнес с кликване и реклама на дадени сайтове тук във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не използвахте бутона "докладвай" ?

А ти как разбра дали не сме?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти как разбра дали не сме?!

Темата е активна от 3 часа, ако някои го беше използвал вероятно вече щеше да е в коша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е активна от 3 часа, ако някои го беше използвал вероятно вече щеше да е в коша.

Така е! Прав си! Затапи ме! Дишай!

Ние нямаме друга работа и занимания и стоим тук от мига на пускането на темата... Модераторите също висят тук 25 часа в денонощие... Така е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.