Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

the big smoke

Проблем със светкавицата на Nokia 6303i classic

Препоръчан отговор

Здравейте ,имам телефон Nokia 6303i classic ,преди светкавицата му работеше ,но изведнъж ,спря да работи. 

Само да подчертая че преди имах Nokia 6500 slide и тя имаше същия проблем, но беше временен!

На тази Nokia проблема е от няма два дни, ама все се тревожа от какво може да е станало.

Бих искал да знам ,ако някой е имал такъв проблем или се е оправил от самосебе си да сподели ,ако може ,благодаря ви предварително !  :(  :(

post-338300-0-17836400-1380969113_thumb.

post-338300-0-34375900-1380969124_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,имам телефон Nokia 6303i classic ,преди светкавицата му работеше ,но изведнъж ,спря да работи. 

Само да подчертая че преди имах Nokia 6500 slide и тя имаше същия проблем, но беше временен!

На тази Nokia проблема е от няма два дни, ама все се тревожа от какво може да е станало.

Бих искал да знам ,ако някой е имал такъв проблем или се е оправил от самосебе си да сподели ,ако може ,благодаря ви предварително !  :(  :(

Кво ? На 6500 slide се оправило е-така от самосебе си ? Вероятността нещо по firmware да се е омазало и да не ти пуска светкавицата е много малка, по-скоро има проблем в светодиода или така наречената " светкавица". От толокоз святкане е заминало...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво ? На 6500 slide се оправило е-така от самосебе си ? Вероятността нещо по firmware да се е омазало и да не ти пуска светкавицата е много малка, по-скоро има проблем в светодиода или така наречената " светкавица". От толокоз святкане е заминало...

на  На 6500 slide се оправи от самосебе си, да, но за тая незнам !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

рестартирай я и пробвай пак. Във светодиода е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

рестартирай я и пробвай пак. Във светодиода е проблема.

То, че е във светодиода ,да така е, но нямам представа сега защо е така ,дали ще се оправи като 6500 slide ,дали е от студа пък щото съм чувал и забелязъл че когато е студено и телефоните правят бъгове ,то даже в книжката им пише че под определа температура и не било добре за тях ,но незнам точно каква е причината за проблема !?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо като оправяне от само себе си. Трябва да се провери дали не ти е изгорял светодиода, което е вероятната причина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да проверя ,като го разглобя и след това по кое да позная ??

Няма такова нещо като оправяне от само себе си. Трябва да се провери дали не ти е изгорял светодиода, което е вероятната причина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:(  :(  :(  Някой да е имал такъв случай и да може да ми помогне  :(  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го разглобиш мериш с мултицет и разбираш дали е изгорял или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички  :)  ! ....Явно ще го давам да го оправят  :(  ,ама нищо........... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли все пак да даде съвет или знае нещо повече ,смисъл имал е такъв случай или нещо такова ?? :(  :brick wall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.