Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Какво ви е мнението за този монитор  Не търся кой знае какви екстри и като гледам този за цената си е супер.Искам само да ми кажете на 21.5'' FullHD като този при максимална резолюция твърде дребни ли изглеждат буквите при бразуване в нет-а.За игри и филми знам,че всичко си е ок,но при бразуване не искам да си напрягам очите,затова ви питам.Не ми предлагайте 23'',че ми е твърде голям,а и бюрото ми е такова,че няма как да го сложа на по-голяма дистанция от очите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам само да ми кажете на 21.5'' FullHD като този при максимална резолюция твърде дребни ли изглеждат буквите при бразуване в нет...

Големината на буквите в браузърите се променя от настройките им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големината на буквите в браузърите се променя от настройките им.

И не само - в общия случай има глобална настройка, важаща за всичко в операционната система.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. За тия пари ACER V223HQLCbd 21.5 Wide 5ms black DVI wHDCP e с цифров интерфейс. A защо реши, че 3,8 сантиметр повече ще ти е голям?! За Full HD от разстояние от което гледаш 21,5" спокойно ще гледаш дори 27". Не малко хора дори ползват 32" телевизори за монитор. Това не са старите CRT-та, че да ги гледаш от голямо разстояние.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LED BenQ 21.5", Wide, Full HD, DVI, Черен, GW2255

Възползвай се от промоцията , на перфектна цена е и е по-добре от всеки монитор с ТН матрица!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.