Премини към съдържанието
Snik4er

Разменян бета ключ за INFINITE CRISIS

Препоръчан отговор

Здравейте хора!
Разменям ключ за затворената бета на мобата Infinite Crisis- героите, в които ще се въплътите са от вселената на DC Comics, гугълнете за повече инфо.
Та давам ключа+ още един, който може да бъде активиран след активирането на първия. Също така и код за ingame валутата. В замяна търся скин на Tresh- Championship Tresh! Пишете ако сте заинтересовани!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте хора!
Разменям ключ за затворената бета на мобата Infinite Crisis- героите, в които ще се въплътите са от вселената на DC Comics, гугълнете за повече инфо.
Та давам ключа+ още един, който може да бъде активиран след активирането на първия. Също така и код за ingame валутата. В замяна търся скин на Tresh- Championship Tresh! Пишете ако сте заинтересовани!

Аз раздавам колкото искаш такива - стойността им не е даже близко до скин за 20 лева на LoL.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно... В ebay e 15$, скина е 5$.

Пиши на някой със скина в eb@y за бартер да видим дали ще приеме. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D. Добра идея. Както и да е.

Явно не си заинтересован, въпреки това не е толкова лесно да се сдобиеш с код. Не знам ти как имаш едва ли не стотици... Моя го заявих на 31.08 получих email чак 01.10. Вярвам, че все някой някъде търси код и би го разменил, дори да не е този форум. Ти ако искаш си подари хилядите кодове, това и лично твое решение. Само не разбрах защо писа в тази тема. Можеше да си направиш собствена, в която раздаваш подаръци!

Have fun.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.