Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предлагам ви да се разхладите малко, преди да изпратят хрътките.

Това, че хасуел греят малко повечко от айви е ясно, но ако не се гони екстремен клок боксовия или един охладител до 50 лв. ще е напълно достатъчен за подържане приемливи температури.

Редактирано от Тодор. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не са лоши Вишерата, ама твърдението, че Хасуел не стрували е меко казано несериозно и некомпетентно. То бива фенщина и сляпо вярван, ама и Ленин не е бил толкова запален комунист колкото Росен е запален по AMD. : D

p.s.

И ако не се овърклоква няма нужда от допълнително охлаждане - инженерите в Intel не са идиоти, че да не могат да изчислят един стоков охладител дали ще върши работа.

Редактирано от Людмил (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е, че плащаш колкото получаваш. Поне при Интел е така с много малко изключения. Haswell  може и да са по-добри с няколко процента от IB, но пък са и толкова по-скъпи, а в някои случаи дори повече. От друга страна новото си е ново и бъдещето е пред него. Няма да предлагам Xeon,  защото само споменаването на това име от моя страна кара разбирателите тук директно да заобикалят най-добрия процесор като цена/производителност. Както и да е, здраве да е. Дано все пак някой мисли с главата си ( не долната), та да проумее какво му трябва без да му се натяква кое е добро и кое доста зле, само защото някой дразнител си го хвали.  Не говоря конкретно за тая тема, макар да пиша тук. Говоря по принцип, защото се видя, че конкретните приказки водят до съвсем размити спорове.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега още не съм се навил за монитор, та ми хареса втория вариант. Само, че ще сложа този процесор AMD FX-8350/4.2G/X8/BOX/AM3+.

Варианта с двете видео карти ми хареса, надявам се, че ще са по-силни от PALIT GTX760 JETSTREAM 2GB D5, който бях избрал преди това. 

Има ли друг вариант с 2х-по силни видео-та? Тъй като разбрах, че са един от най-важните компоненти, бюджета ще се вдига на около 1800..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега още не съм се навил за монитор, та ми хареса втория вариант. Само, че ще сложа този процесор AMD FX-8350/4.2G/X8/BOX/AM3+.

Варианта с двете видео карти ми хареса, надявам се, че ще са по-силни от PALIT GTX760 JETSTREAM 2GB D5, който бях избрал преди това. 

Има ли друг вариант с 2х-по силни видео-та? Тъй като разбрах, че са един от най-важните компоненти, бюджета ще се вдига на около 1800..

E,e,момко,някой ти е напълнил главата с глупости и ще береш ядове,ама и главата и парите са си твои!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не са лоши Вишерата, ама твърдението, че Хасуел не стрували е меко казано несериозно и некомпетентно. То бива фенщина и сляпо вярван, ама и Ленин не е бил толкова запален комунист колкото Росен е запален по AMD. : D

p.s.

И ако не се овърклоква няма нужда от допълнително охлаждане - инженерите в Intel не са идиоти, че да не могат да изчислят един стоков охладител дали ще върши работа.

Каква фенщина какви 5 лева?! Тук ти си един от най-пристрастните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.