Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

smurfavr

Активирах някаква опция и се бъгна компа

Препоръчан отговор

Без да искам задържах някакъв бутон на клавиатурата и сега която и икона да натисна на работния плот и ми се маркират всички икони все едно искам да отворя всичко наведнъж. Как да го оправя този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърни клавиатурата и я потупай по "гърба" лекичко. Може да имаш натиснат клавиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е заседнал единият Shift. P.S. Сега се сещам, че това може да са и Sticky Keys - опция, която позволява модифициращите клавиши (Ctrl, Shift, Alt) да работят не със задържане, ами с натискане и отпускане. Настройките за това се извикват с натискане на Shift пет пъти последователно и избиране на 'Settings' от диалога и през Run > 'access.cpl'.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маи бях задържал шифт и се получи това.Пробвах да го задържа пак за няколко секунди и проблема се оправи,но незнам от задържането ли или от само себе си. Възможно е да е бил заседнал и някои бутон както каза  Emokostov  Помня че когато се получи проблема ми се показа някакво прозорче и маи имаше опции за отметки или нещо такова но аз го игнорирах. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.