Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Valara

Как да добавя програми, които да се стартират заедно с ОС?

Препоръчан отговор

Това е въпросът ми и ако може са ми кажете как да стане това. Има програми, които използвам постоянно и ще ми е по-удобно да са готови като си включа компютъра. От run>>msconfig>>start up намирам само програми, които мога да изключа от автостарта, но не мога да добавям такива за включване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В старт менюто имаш една папка "Startup", взимаш иконата на програмата, която искаш да стартира с Уидноуса и си готов :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какъв е проблема да си включиш няколко програми. Процедурата отнема 30 секунди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем няма, говорим за създаване на удобства.

Благодаря, Just Human! То било лесно!  Просто копирах иконките на съответните програми от десктопа в старт меню>>стартиране. :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.