Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Dilena Dimitrova

програма за инсталация на андроид

Препоръчан отговор

здравейте търся програма  за инсталиране на андроид през pc например искам да си изтегля андроид и да задам на програмата да го инсталира върху телефон  свързан чрез usb нещо като даемон тоолс :)

сигурно се чудите защо не го изтегля на телефона и не го инсталирам от там ,, ръчно ,,

ами защото телефона има следният проблем:

твърде много пъти въведен  графически ключ

и сега ми иска акаунт от които за съжаление

не съм влизала ( google + )

телефона ми е - bedove x12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре да върнете фабричните настройки - hard reset.

Така , ще загубите цялата информация, но телефона, ще стане, като нов.

Ако инфото, е на SD  картата е извадете преди ресет-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре опитайте да влезете в google plus, чрез регистрацията, която сте направили преди време има опция забравена парола. Не си струва да се преинсталира ОС на телефона, пък и няма да успеете по начина по който сте тръгнала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да но аз никога не съм влизала в гоогле + от телефона си а й самият телефон не ми позволява нищо  друго освен да вдигам и да въведа този акаунт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да но аз никога не съм влизала в гоогле + от телефона си а й самият телефон не ми позволява нищо  друго освен да вдигам и да въведа този акаунт

Тогава ви остава ресет до фабрични настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да го направя това от менюто ли

1. Набираш *2767*3855#

2. Settings > Privacy > Factory data reset > слагаш отметка на Format USB storage и натискаш бутончето Reset phone

3. Въпросния "hard reset" -> влизаш в recovery режим (при напълно изключен телефон се задържат следните копчета:за увеличаване на звука + централното копче + копчето за включване/изключване) избираш "wipe data/fatory reset" > yes, delete all user data (местенето на маркера става с бутоните за звука, а потвърждаването с home бутона).

Това го копирах от www.androidbg.com , че не ми се пишеше

Това са 3 различни начина. Аз лично съм ползувал само последния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И после кажи кой начин е проработил при теб на този екзотичен телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.