Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
tqnata.k

Помощ за избор на Hi-Fi тонколони.

Препоръчан отговор

Здравейте. Така, ресийвърът ми е Pioneer VSX-839RDS, 8ohm, 5х100 вата реални. Търся фронтални колони, като за начало да слушам на тях. Абе за джангър да стават. От там нататък ще си го доградя. Търся нещо не много скъпо - до 300 - 400 лв. макс. Благодаря предварително.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте. Така, ресийвърът ми е Pioneer VSX-839RDS, 8ohm, 5х100 вата реални. Търся фронтални колони, като за начало да слушам на тях. Абе за джангър да стават. От там нататък ще си го доградя. Търся нещо не много скъпо - до 300 - 400 лв. макс. Благодаря предварително.  :)

Усилвателчето е хубаво, но парите, които си отделил за тонколони са твърде малко, водещ се от заглавието ти на темата.Или не избързвай, а събери още 300-400 ако можеш. Нали знаеш, че при една домашна HI-FI система, колоните са ти от решаващо значение , независимо че усилвателят ти струва 50000$. Съгласен си нали. Виж какво си написал: "

"Помощ за избор на Hi-Fi тонколони"

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Усилвателчето е хубаво, но парите, които си отделил за тонколони са твърде малко, водещ се от заглавието ти на темата.Или не избързвай, а събери още 300-400 ако можеш. Нали знаеш, че при една домашна HI-FI система, колоните са ти от решаващо значение , независимо че усилвателят ти струва 50000$. Съгласен си нали. Виж какво си написал: "

"Помощ за избор на Hi-Fi тонколони"

Прав си. А към темата - може и да са втора употреба. Просто нещо, като за начало да се слуша на тях. Както казах по-горе - за джангър да стават. А за по-нататък бащата да му мисли.  :D

Редактирано от tqnata.k (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не съм спец да се включа и аз:

http://zvukomir.com/hifi/kef-cresta-3/

Аз слушам на същите и съм доволен ... 50лв са над бюджета обаче....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези  колонки са що - годе добри за парите си. Като се има в предвид, че няма да ти предложа нещо което не съм слушал може и да има по - добри предложения от това, но и Yamaha-та е сравнително добра. Ако издрънкаш татенцето за още някоя 100-тачка можеш да вземеш Jamo S606, като в момента свирят у нас в хола и съм много доволен. Както си споменал в първият си пост на темата и с вдигането на "джангър" се справят отлично.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джамото от горния пост свири добре за парите си, а и ако решиш с този 5 канален усилвател да гледаш и кино може и да си донакупиш останалите от комплекта http://technomarket.bg/products/09024973/jamo-s-606-hcs-3-dark-apple .    Това http://audiozavar.com/archives/21798 също е добро щом може и втора употреба, даже е за предпочитане според мен.

Редактирано от AGD (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за положителните отговори. :) Джамото ми харесва, ама ще видим бащата дали ще се навие. За сега Marantz-а. Някакви други предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.