Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте kaldata потребители.

Интересуваме да ли тази конфигурация ще м върши работа  и да ли да я купя за игри и някой филм.

http://nikem-bg.net/cart/46032p1r1070p1r46943p1r47593p1r1117p1r46629p1r1111p1r1044p1r46364p1r46540p1rf.html

Благодаря Предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко теми ще пуснеш ? Какво и е на старата ? Първо искаш компютър за 1 500 лв. с монитор, а сега изведнъж за 1 600 без монитор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъно с възможност за клок пък със заключен процесор. :no-no:  Захранване за 250лв. :(  Маи вчера не си нищо разбрал от темата си!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко теми ще пуснеш ? Какво и е на старата ? Първо искаш компютър за 1 500 лв. с монитор, а сега изведнъж за 1 600 без монитор!

Благодаря ти за бързата реакция! Няма смисъл да повтарям и аз едни и същи неща! Автора може би ни е познат(от онези фейкаджийте) но в момента е с друг акаунт. : )

Дъно с възможност за клок пък със заключен процесор. :no-no:  Захранване за 250лв. :(  Маи вчера не си нищо разбрал от темата си!!!

Като цяло конфигурацията на автора е зле откъм баланс. Положението тук не е това дали той нещо е разбрал. Чисто и просто "автора" обича да си пуска "фейк" теми и да се прави на т**** за да разбере какво може да закупи за тази сума.

Нищо чудно ако някой новак се появи с предложения като истински "разбирач".

А между другото като споменах думата "разбирач" с това изречение "Дъно с възможност за клок пък със заключен процесор" ме разби от всякъде... :lol6: Човек като теб който се представяше за голям "разбирач" особено по дъна да не знае за технологията при "Z77" дъната "No K OC" срамота! След което на мен викали "дъно за 60 лв. + i5" - Чудо на чудесата...! :ohmy:  :shock11:

ПП: Сега да не започваме с " Ха ами аз го знам това имах в предвид процесорите с отключен множител " или подобно... - На друга вратa моля!

Редактирано от Mr. BeaN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като имаш тема: Предложете конфигурация за 1500 с монитор за игри, защо пускаш нова? И защо в този раздел?

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.