Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

XTECHMECH

Мнение за следната конфигурация

Препоръчан отговор

Здравейте kaldata потребители.

Интересуваме да ли тази конфигурация ще м върши работа  и да ли да я купя за игри и някой филм.

http://nikem-bg.net/cart/46032p1r1070p1r46943p1r47593p1r1117p1r46629p1r1111p1r1044p1r46364p1r46540p1rf.html

Благодаря Предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко теми ще пуснеш ? Какво и е на старата ? Първо искаш компютър за 1 500 лв. с монитор, а сега изведнъж за 1 600 без монитор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъно с възможност за клок пък със заключен процесор. :no-no:  Захранване за 250лв. :(  Маи вчера не си нищо разбрал от темата си!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко теми ще пуснеш ? Какво и е на старата ? Първо искаш компютър за 1 500 лв. с монитор, а сега изведнъж за 1 600 без монитор!

Благодаря ти за бързата реакция! Няма смисъл да повтарям и аз едни и същи неща! Автора може би ни е познат(от онези фейкаджийте) но в момента е с друг акаунт. : )

Дъно с възможност за клок пък със заключен процесор. :no-no:  Захранване за 250лв. :(  Маи вчера не си нищо разбрал от темата си!!!

Като цяло конфигурацията на автора е зле откъм баланс. Положението тук не е това дали той нещо е разбрал. Чисто и просто "автора" обича да си пуска "фейк" теми и да се прави на т**** за да разбере какво може да закупи за тази сума.

Нищо чудно ако някой новак се появи с предложения като истински "разбирач".

А между другото като споменах думата "разбирач" с това изречение "Дъно с възможност за клок пък със заключен процесор" ме разби от всякъде... :lol6: Човек като теб който се представяше за голям "разбирач" особено по дъна да не знае за технологията при "Z77" дъната "No K OC" срамота! След което на мен викали "дъно за 60 лв. + i5" - Чудо на чудесата...! :ohmy:  :shock11:

ПП: Сега да не започваме с " Ха ами аз го знам това имах в предвид процесорите с отключен множител " или подобно... - На друга вратa моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като имаш тема: Предложете конфигурация за 1500 с монитор за игри, защо пускаш нова? И защо в този раздел?

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.