Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте мисля че безжичните адаптери са периферия и затова искам да се консултирам с Вас.

Избрал съм си TL-WN725N на TP-LINK и се питам дали става. Търся нещо максимално за 20 лева и задължително от джар компютърс защото ней-добрият ми приятел работи там и доставката ще е без пари + че ще може да го тествам. Така де разстоянието от компа до рупера на виваком не е повече от около 200 см (2 метра) а стените ни са тухли г/д дебели около 30 см. Ще може ли от едната стая до другата да има отличен обхват това рутерче може и много добър да е но не по ниско . Мерси предварително на всички колеги от калдейта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти вьрши работа и още как!  В момента пиша използвайки такова устройство  на разстояние не по-малко от  300метра  като сигнала преминава през две масивни стени. Просто ме учудва  , силата на сигнала е 2  от 5!   С уважение   Албен!  А понякога се качва на 3  от  5 .

Редактирано от ever20102 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази миниатюра хващало през две стени сигнала... You must be joking !

Препоръчвам този http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=539648

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре това: TP-Link TL-WN821N

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има отличен или много добър сигнал през тази 1 стена ще съм много доволен. Иначе незнам не искам да ми прекъсва всеки ден по 100 пъти докато съм в нета. Аз съм с виваком и искам да местя компа и така. Знаете ли как мога да увелича скоростта на мегабайтите, защото с 1 мегабайт и докато изтегля торент 3-4ГБ и е кофти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще върши работа !

Ще ти вьрши работа и още как!  В момента пиша използвайки такова устройство  на разстояние не по-малко от  300метра  като сигнала преминава през две масивни стени. Просто ме учудва  , силата на сигнала е 2  от 5!   С уважение   Албен!  А понякога се качва на 3  от  5 .

С тази миниатюра хващало през две стени сигнала... You must be joking !

Препоръчвам този http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=539648

По-добре това: TP-Link TL-WN821

Бихте ли ми казали защото утре ще поръчвам и незнам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"Знаете ли как мога да увелича скоростта на мегабайтите, защото с 1 мегабайт и докато изтегля торент 3-4ГБ и е кофти"

Минавате на друг абонаментен план с по-висока скорост. Това е решението на питането ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та ....... който не вярва нека дойде да види!!  Даже пиринското пиво ще бъде от мен , дори ще му демонстрирам работа на това устройство и при по-тежки условия. Елате и се убедете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та ....... който не вярва нека дойде да види!!  Даже пиринското пиво ще бъде от мен , дори ще му демонстрирам работа на това устройство и при по-тежки условия. Елате и се убедете!

бе може и да е така. Смисъл то зависи и какъв е рутера от който хващаш, ако е рутера е по-мощен, дори и тази дрънкалка ще го хваща през две стени ! Обхвата от тази миниатюра ще е колкото на един смартфон - сигурен съм, че wi-fi чипа (антената) е малък колкото на телефоните, защото просто няма място да се сложи голям чип като на лан картите на лаптопите. Ако питащият е съгласен да има къс обхват, като на смартфон - да си го взима. Ще му върши работа ! Ако иска по-голям обхват :  http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=539648

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Plamen Hristov
      Здравейте,  искам да попитам как мога да "изхвърля"/дропн-а хора от публична мрежа? Да се заключи мрежата не е вариант. Освен по МАС, има ли друг начин?
    • от loranst looa
      Здравейте искам да попитам как стои въпросът с 4г или 3г модемите за Интернет от скоро си взех нетбук но Уай фи не навсякъде има и за това искам да попитам как точно може да полазвам модем и това би ли решило проблема ми с нета.  В смисъл веднъж като си закупя модем от някой  мобилен оператор еднократно ли заплащам за ползването на Интернета или трябва да плащам всеки месец месечна вноска за мобилния Интернетт . 

В
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Искам да ви попитам как да мога да си направя социална мрежа с php.
    • от BMW Маниак
      Интересува ме как да направя една папка от мрежата като дисково устройство. Тоест не само да се появи с буква (в Този компютър) ами и да е сложено до дяловете от диска а не при мрежите.
      Трябва да излъжа една програма за синхронизация в облачна услуга която не иска да приеме папка от мрежата.
    • от Bbt_sm
      Здравейте, имам един елементарен въпрос. Имам рутер, суитч и няколко компютъра. Как трябва да ги свържа? Трябва кабела за интернет от рутера да отиде в суитча и от  портовете на суитча в другите компюъти. Така ли е?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.