Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Spider_inside

svhost претоварва процесора при пуснат нет ...

Препоръчан отговор

Здравейте, оправям един комп, който беше претъпкан с вирусчета ... До колкото можах го изчистих ,но все още ме тормози един проблем ... Има един svhost процес който когато пусна нета ми товари яко процесора и всичко почва да цикли..... Сканирах svhost.exe, но не ми показва да е заразен ... Ако пусна компа без нет върви на пушка ... Някой има ли идея как мога да го оправя ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете програмата Anvir Task manager free/има и портативна версия/.

http://www.anvir.com/download.htm

След стартиране кликнете на въпросния процес и с десен бутон дайте на въпросния процес Check online.Покажете резултатите от Virus Total.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за късния отговор, оправих проблема с преинстал на windows-a .... Благодаря за отговорите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.