Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да е възможно най-евтино, спрял съм се на Xperia L за 260лв-заслужава ли си? Изтича ми договора и тряя да си го подновявам и искам да си взема телефонче, в глобул е 260лв със същата програма, с която съм сега, те свикнал съм със Сони Ериксоните и за тва искам да е някъв Сони или нещо такова, ама гледам че тоя е с добри характеристики, LG L7 също е хубав, но е по скъп, та утре ще ходя и искам да се уверя, че телефончето е хубаво за L говоря, ако има някви по-хубави казвайте 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да е възможно най-евтино, спрял съм се на Xperia L за 260лв-заслужава ли си? Изтича ми договора и тряя да си го подновявам и искам да си взема телефонче, в глобул е 260лв със същата програма, с която съм сега, те свикнал съм със Сони Ериксоните и за тва искам да е някъв Сони или нещо такова, ама гледам че тоя е с добри характеристики, LG L7 също е хубав, но е по скъп, та утре ще ходя и искам да се уверя, че телефончето е хубаво за L говоря, ако има някви по-хубави казвайте 

Няма да сбъркаш, ако вземеш L, но може и alcatel idol. Голям екран, добра камера, а и е само 109 грама.

Сравнение: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5363&idPhone2=5230

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Държиш ли да е от Глобул, аз си взех този: http://www.phonearena.bg/phones/Alcatel-One-Touch-Idol_id7627  от Мтел за 10 лв. на месец, а накуп мисля, че струваше към 230лв. и съм много доволен. Плана с който се продава мен лично също много ме усторойва. Баща ми пък е с http://www.phonearena.bg/phones/Huawei-Ascend-G600_id7473 (сходна цена и характеристики) и също е много доволен.

Предполагам, че си леко скeптичен, относно марките и аз бях, но тези телефони ме научиха да не робувам на големите марките...

Едит: Опа, колегата ме е изпреварил :)  ^^

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок ще взема Алкатела ако го има ;) Мерси

Виж и двата на живо и ги сравни. Почти еднакви са като характеристики, така че, важни са дизайнът и цената :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж и двата на живо и ги сравни. Почти еднакви са като характеристики, така че, важни са дизайнът и цената :)

Да, това е най-важно, тестът на живо може коренно да промени мнението ти, не само характеристиките са важни... Сглобка, дисплей, бутони, обърни внимание на всичко... Аз всъщност първоначално се бях насочил към ZTE Grant X Pro, но след като го пробвах на живо заедно с Алкатела си промених решението и сега въобще не съжалявам! П. П. Пиши после какво си си взел... Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.